Omg coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Omg coin, halka açık, merkezi olmayan ağlar aracılığıyla finansal katılımı ve birlikte çalışabilirliği sağlamak amacıyla ethereum blok zinciri ölçeklendirme için oluşturulmuş Omg Network ağının para birimi.

Omg ağının para birimi olan Omg coin platformunda verimli uygulamalar yapılabilmesine olanak sağlar. Ethereum ağına Omg aracılığı ile entegre yapılabilir. OMG Ağı, Ethereum Ağı üzerinde ölçeklenebilir, merkezi olmayan ödeme uygulamaları oluşturmak isteyen üçüncü taraflar için yüksek verim ve güçlü güvenlik garantileri sağlamak için Katman-2 Plazma mimarisinden yararlanır.

Omg Coin Yorum

Omg yorum, Öncelikle hali hazırda Dünya’nın en büyük ve en hacimli borsalarında listelenmeyi başarmış, köklü bir geçmişe sahip olan, Ethereumun en büyük derdi olan ölçeklendirmeye kendi ağı ile kolaylık getiren bir token hakkında konuşacağız. Eski adıyla omise go, yeni adıyla omg network olan kuruluş , halen token olarak hizmet veriyor. Omg coin olması için mainnet yapması gerekiyor ancak Ethereum ağında ölçeklenebilirlik sağladığı için kendi ağını ana ağ yapma ihtiyacı duymuyor. Geldiğimiz süreçte omg coin gibi bir sürü ölçeklenebilirlik sağlayan token mevcut.

Omg coin diğerlerinin arasından ayrılması için çeşitli yeniliklere ihtiyacı var. Günümüzde bir çok proje gerek stake hizmeti olsun, çeşitli faizler olsun yatırımcısını kendinde tutmayı başarıyor. Ayrıca yatırımcılarını kendine çeken başka bir özelliği ise güvenlik, katman 2 plazma mimarisi adını verdikleri güvenlik sisteminde açık bulana ödül verdikleri için uzun zaman zarfında muhteşem hale geldi diyebiliriz. Omg coin çeşitli sağlam uygulamaları sayesinde yatırımcısını kendinde tutuyor ancak bu da tabi bir yere kadar.

Omg coin geleceği

Omg geleceği, hakkında ilk olarak belirtmek isterim ki yayınlanmış bir yol haritası bulunmuyor. Bu büyük bir eksiklik. Diğer yandan zaten köklü ve kaliteli bir geçmişe sahip ve çoktan ununu elemiş eleğini duvara asmış. Hali hazırda birçok yaraya merhem ve bir çok kullanıcıya çeşitli uygulamalar aracılığı ile kendi ağında çözümler sağlıyor. Oldukça aktif twitter hesapları ve topluluğu var. Github kısımları da güncel. Omg coin geleceği hakkında en yeni bilgiyi yalnızca twit hesapları aracılığı ile öğrenebiliyoruz. O da iş işten geçtikten sonra. Ancak omg yolu açık ve geleceği olan bir token. Sağlam piyasa yapıcıları ve kod geliştiricileri olduğu biliniyor.

Omg Coin Teknik Bilgiler

isim: Omg
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Güvenlik sertifikası: Certik
Kurucu: Vansa Chatikavanij
Kuruluş yılı: 2017
Ülke: Tayland
Madencilik: Yok
Toplam arz: 140.3 milyon
Maksimum arz: 140.3 milyon (07-2021)
Dolaşan tedarik: %100
Toplam arzın %65,1’i yatırımcılara ve %5’i airdrop, son %29,9’u proje ve ekip tarafından tutuldu. Kalan %9,9’u kurucu ekip için ayrıldı. Not: Kilitlenen süreler doldu.

Omg coin Resmi Bilgiler ve inceleme

OMG Ağı, yüksek verim, düşük maliyetli eşler arası işlemlere izin veren merkezi olmayan, genel bir ağdır. OMG Ağı ile herkes coğrafyalar, varlık sınıfları ve uygulamalar arasında değer işlemi yapabilir. Yatırımcılarına kendi ağında çeşitli imkanlar sunan Omg coin ile kendi blok zincirinde güvenli bir şekilde tutulan dijital varlıklara erişmenize, bunları yönetmenize ve bunlarla işlem yapmanıza olanak tanır.

Omg coin kendi resmi sitesinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmış:

OMG Ağı, birbiriyle etkileşime giren üç bileşenden oluşur:

  • OMG Akıllı Sözleşmeleri

Ethereum ağına dağıtılan sözleşme, mevduat, çıkışlar ve Childchain’den blokların alınması gibi diğer akıllı sözleşme düzeyindeki işlevleri içeren üst düzey bir sözleşme olarak görülebilir

  • Çocuk Zinciri

OMG Ağı tarafından çalıştırılan Childchain uygulaması ağ durumunu korur. Kullanıcıların işlemlerini alır ve bunları sözleşmeye gönderilen bloklar halinde paketler .

  • İzleyici

İzleyici uygulaması, Alt Zinciri sürekli olarak izler – davranışını doğrular ve herhangi bir tutarsızlığı veya kötü niyetli davranışı abone kullanıcılara bildirir. Gözcüler herkes tarafından yönetilebilir. Çalışan İzleyici sayısı ne kadar büyük olursa, ağ o kadar güvenli olur.

Omg coin hangi borsalarda – Omg Nasıl Alınır

2017 yılında omisego olarak başlayıp günümüzde Omg network olarak devam eden Omg coin en yüksek alım satım hacmi bile birinci sırada Binance borsasında listeleniyor. Aynı zamanda Omg token almak için Huobi ve Coinbase borsaları da kullanılabilir. Dünyanın en büyük borsalarında listelenmiş olan Omg 200 den fazla yerli ve global borsada listelenmektedir. Henüz Türkiye yerli borsalarında listelenecek kadar ünlü olmadı. Satın almak için yerli borsalardan kripto para alarak Omg listelenen borsalara transfer işlemi gereklidir.

Omg coin resmi kaynak adresleri

Omg coin resmi site
Omg coin market verileri
Omg coin beyaz sayfa adresi
Omg coin sosyal medya adresi

Comments (No)

Leave a Reply