Ont coin nedir Ontology Resmi Bilgiler

Ont coin, ana teması hastane olan, katı veri gizliliği yasalarına tabi olan bir hastanın tıbbi kayıtları, hastanın verilerinin bütünlüğünden ve gizliliğinden ödün vermeden Ontology ağı üzerinden kullanılmasını sağlayan kripto para birimidir.

Kurucusu Li Jun olan ont coin, geçmiş tarihinde neo coin alt yapısı ile hayata başlamış, ardından 30 haziran 2018 yılında kendi mainnetini tamamladı ve coin oldu. Artık açık kaynaklı bir blok zinciri. Ayrıca ont coin tutanlar için ong adında kendi alt coinini de çıkardı.

Ont Coin yorum ve Ont coin Geleceği

Gönlümün efendilerinden birisi zamanında çok ekmeğini yedim. Ontology güzel bir projedir. Eski gücü olmasa da kendini kanıtlamayı başarmış belli bir seviyeye atlamış bir coin. Kendi mainnetini yapmış , kendi alt coinini çıkarmış. Bu vakitten sonra bu tarz coinlerin ya çok büyük haberlere ihtiyacı olur , ya da çok büyük güncellemelere ihtiyacı olur.

Ont coin geleceği, de ani çıkış ve düşüşleri olan bitcoinin arkasında , hallaç pamuğu gibi bir aşağı bir yukarı sallanmaktan başka çaresi yoktur. Neo alt yapısı ile çıkarken , şimdi neo coini sıralamada geçmiş bir coinden bahsediyoruz. Takip edilecek coinler arasında yer alır.

Ont Coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Ontology nin borsalarda işlem gören paritesi ont coin resmi sitesinde kendileri ile ilgili şu açıklamayı yapmış:

Ontology, merkezi olmayan kimlik ve verilerde uzmanlaşmış, yüksek performanslı halka açık bir blok zinciridir. Ontology alt yapısı, sağlam zincirler arası işbirliğini be katman 2 ölçeklenebilirliğini destekleyerek işletmelere ihtiyaçlarına uygun bir blok zincir tasarlama tekniği sunuyor.

Ontology özellikleri nelerdir diye sorucak olursak resmi site de şu açıklamayı yapmışlar:

  • Hız, güvenlik ve güvenliği artırmak için merkezi olmayan kimlik ve veri paylaşım protokolleri paketi

  • Ekosistem genelinde kullanılan mobil dijital kimlik uygulaması

  • Merkezi olmayan bir veri alış verişi ve işbirliği çerçevesi olan (DDXF)

Ont coin Nasıl Çalışır

Ontology yeni nesil bir kamu blok zinciri ağı ve genel muhasebe hesapları ve akıllı sözleşmeler için entegre desteğe sahip dağıtılmış, güvene dayalı bir işbirliği platformu üzerine çalışır. Yardımcı program belirteçleri olarak hem ONT hem de ONG ile çift belirteçli bir model benimser.

  • Node Stake – ONT Stake yapın ve ONG kazanın

  • Erişim havadan yardım olaylar içinde Şeker Kutusu

  • ONT , NEO , ETH ve Kakao gibi birden çok platformdan varlıklar için destek

  • Çeşitli erişim içinde Dapp mağazasında dApps

  • Yeni bir ONT Kimliği kaydetme

Ont coin, gaz ücreti üzerindeki doğal “varlık” değerinin türbülanslı dalgalanmaları riskini azaltmak için ONT ve ONG’yi birbirinden ayırır.

Stake aracı olarak ONT kullanılır ve düğümlerin süresi, staking maliyeti ve işletme maliyetleri girdi olarak kabul edilir. ONG, zincir içi uygulamalar için bir değer sabitleme aracı olarak kullanılır ve zincirdeki işlemlerde kullanılır.

Ont coin hangi borsalarda var Ont Nasıl Alınır

Top 100 de yerini almış olan ont coin hali hazırda dünyanın en büyük hacimli borsalarında listeleniyor. En yüksek hacim binance borsasında iken ikinci en yüksek alım satım hacmi huobi borsasında yer alıyor. Aynı zamanda gate borsasında da mevcut.

Ont coin yerli borsa da henüz listelenmedi. Almak için yerli kripto para borsalarından gönderim ücreti en düşük kripto parayı alarak, global borsalara göndermeleri , ardından trade yaparak ont coin sahibi olabilirsiniz.

Ont coin resmi kaynak bilgileri

ont coin resmi web sitesi
ont coin market verileri
ont coin beyaz sayfa adresi
ont coin twitter adresi

Comments (No)

Leave a Reply