Pols coin nedir Yorum ve Geleceği

Pols coin, piyasa yapıcı modelini kullanmak yerine sabit bir fiyattan emirleri yürüten likidite havuzlarını tercih eden defi kategorisinde Polkastarter kuruluşunun oluşturduğu zincirler arası takas platformunun yerel kripto para birimi.

Polkastarter kuruluşunun Ethereum alt yapısı ile 2020 yılında oluşturduğu Pols coin, projelerin Polkadot’a dayalı merkezi olmayan ve birlikte çalışabilir bir ortamda sermaye artırmasına olanak tanır. Polkastarter kuruluşu zincirler arası belirteç havuzları ve açık artırmalar için oluşturulmuştur.

Pols coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Polkastarter
Kripto para birimi: POLS
Tür: Token-Erc20
Alt yapı: Ethereum
Sertifika: Var(Hacken)
Kuruluş yılı: Aralık 2020
Konum: World
Kurucu 1: Daniel Stockhaus
Kurucu 2: Tiago Martins
Madencilik: Yok
Madencilik alternatifi : POW
Toplam arz: 100 milyon adet
Maksimum arz: Belli değil
Dolaşan tedarik: 75 milyon+

Kurucu: Daniel Stockhaus, Seri Teknoloji Girişimcisi, şirketleri 1 milyonun üzerinde kullanıcıya ve 20 milyon ABD Doları yıllık ciroya ölçeklendirdi. 

Polkastarter kuruluşu toplam arzın 2020 yılı sonuna kadar tamamının dağıtılacağını açıkladı. 

Pols coin yorum

Öncelikle 2020 yılının son çeyreğinde Bitcoin de boğa piyasası ile birlikte oluşturulan yeni kripto paralardan biri olan ve piyasaya çıkışını Dünyanın en büyük ve en hacimli Binance borsasında listelenerek gerçekleştiren, merkeziyetsiz borsa sektöründe faaliyet gösteren bir token hakkında konuşacağız. Pols coin yorum kısmında önemli bir detay olarak yeni oluşturulmak isteten kripto para projeleri, Polkastarter’in sağladığı likidite havuzları sayesinde kendilerine talep görecekleri bir ortam oluşturabiliyorlar. 

Diğer yandan Pols coin henüz bir token ve Ethereum alt yapısı ile oluşturuldu. Ethereum zaten kendi alt yapısında projeler oluşturmaya izin veriyor. Burada pols coini diğerlerinden ayıran ne diye soracak olursanız aslında oldukça basit bir piyasa yapıcı yani AMM kullanmak yerine sabit fiyattan siparişleri yürütüyorlar. Polkadot coin kanatları altında çıkan bir token olduğunu da bildirmek gerekiyor.

Pols coin geleceği

Öncelikle zincirler arası takas işlemi ve likidite havuzları sağladığı için ve bunu Ethereum alt yapısında gerçekleştirdiği için Pols coin geleceği konusunda ilk hedefini Ana ağa geçiş olarak belirledi. Pols token olarak çıktığı yolda MainNet yaparak coin olarak kariyerine devam edeceklerini bildirdiler. Diğer yandan Polkastarter için vizyonumuz çapraz zincir havuzları sunmak ve Polkadot’un BTC, ETH ve USDT gibi köprülerinden yararlanarak token satışları gerçekleştirmek diye açıklama yapan kuruluş 2021-2022 sezonu pols coin geleceği için Faz 2 projesi ile birlikte Polkadot ortamında çalışan ürünün tam lansmanını görecek ve Polkadot projelerinin DOT veya projenin artırmayı seçtiği diğer Polkadot tabanlı belirteçlerde fon toplamasını sağlayacak.

Pols coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Pols token resmi web sitesi aracılığı ile bağlı olduğu kuruluşun ne işe yaradığı konusunda şu açıklamayı yapmış:

Polkastarter, zincirler arası token havuzları ve açık artırmalar için oluşturulmuş, projelerin Polkadot’a dayalı merkezi olmayan, izinsiz ve birlikte çalışabilir bir ortamda sermaye artırmasına olanak tanıyan bir protokoldür.

Ayrıca Pols coin resmi web sitesi aracılığı ile hangi yaraya merhem olmak istedikleri konusunda şu açıklamayı yapmış:

Platform, kripto para projelerinin belirteçler için sabit bir satın alma oranına dayalı bir takas havuzu kurarak fon toplamasına olanak tanır. “Sabit Swap Havuzları” olarak adlandırılan bu havuzlar, token satışı yatırımcıları için ICO’lar, IEO’lar ve IDO’lar (İlk DEX Teklifleri) gibi geleneksel fon yaratma modellerine göre birçok avantaja sahiptir. Sabit Swap Havuzları, ilk arz satın alınana kadar satış boyunca jeton fiyatını koruyacaktır.

Polkastarter ile merkezi olmayan projeler sermayeyi ucuz ve hızlı bir şekilde artırabilecek ve değiştirebilecek. Kullanıcılar, güvenli ve uyumlu bir ortama katılabilecek ve mevcut ERC20 standardının çok ötesine geçen varlıkları kullanabilecek.

Pols coin ne işe yarar

Startup’lar ve projeler için kullanılır, Polkastarter’ın birlikte çalışabilir ve merkezi olmayan altyapısına fon sağlayabilir.

Bu teknolojinin, bağış toplama dışında başka uygulamaları da olabilir, örneğin;

  • Kapalı OTC, şifre korumasıyla ilgilenir.

  • Beyaz listedeki adreslerle indirimli satışlar için kullanılır.

  • Jeton havuzları ve kapalı teklif açık arttırmalar için kullanılabilir.

  • Kitle fonlaması için kullanılır.

  • Polkastarter kuruluşunu desteklemek için kullanılır.
  • Bir değer olarak saklanır.

Pols coin özellikleri

Polkastarter’ın öldürücü özellikleri, likidite için Ethereum Ağı ve diğer blok zincirlerine bağlı kalırken daha hızlı ve daha ucuz işlemler için daha yüksek verim sağlayabilen Polkadot ekosistemi tarafından desteklenen hem sabit takas havuzları hem de zincirler arası takaslar yapma olasılığıdır.

  • Ucuz işlemler

  • Güvenli, ultra hızlı takaslar

  • Kullanıcı dostu tasarım

  • Blok zincirler arasında varlık satın alma ve taşıma imkanı

Pols coin hangi borsalarda Nasıl Alınır

En yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasında listelenen Pols coin en yüksek ikinci alım satım hacmi ile Huobi Global borsasından da satın alınabilir. En yüksek üçüncü alım satım hacmi ile Gate.io borsasında listeleniyor. Ayrıca 1inç ve Poloniex borsalarından da satın alınabilir. Aynı zamanda Ethereum ile satın almak için Uniswap tercih edilebilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak Tr Binance borsasından da satın alınabilir.

Pols coin resmi kaynak adresleri

Pols coin resmi web sitesi
Pols coin market verileri
Pols coin belge ve bilgi adresi
Pols coin sosyal medya hesabı

 

Comments (No)

Leave a Reply