Prom coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Prom coin, medikal ve sigorta kategorilerinde insanlara ait veri pazarlarını besleyerek, verilerle etkileşim kurmanın ve kâr elde etmenin yeni yollarını sunan Prometeus ağının ethereum alt yapısında çıkardığı token.

Misyonunu veriler üzerindeki kontrolü sahiplerine geri vermek ve herkese ifade özgürlüğü sağlamak olarak açıklayan prom coin ağı açık kaynaklıdır ve halka açıktır. Blockchain tabanlı alt yapısı herhangi bir sansür olmaksızın dünya çapında ve ücretsiz iletişim kurmak için tasarlanmıştır. Herhangi bir veriyi güvenli ve merkezi olmayan bir şekilde alıp satmaya izin verir.

Prom coin yorum ve Prom coin geleceği

Prom coin yorum, kısmında öncelikle kariyerine ethereum ağında başlamış olan ve devamında Binance akıllı zincir ile yeni akıllı sözleşme edinen 2018 yılında temelleri atılmış ve 2019 yılında borsalara listelenmeye başlamış bir token hakkında konuştuğumuzu bildirmek isterim. Geldiğimiz süreçte yol haritasına sadık kalmak için oldukça çaba sarf etmiş ve bir çok konuda başarı sağlamış. Estonya merkezli yaklaşık 15 kişiden oluşan bir ekip ile günümüze kadar gelinen süreçte çoğu zaman yatay hareketler sergilerken sezon süreçleri boyunca sert hareketler ile grafikte kendinden oldukça bahsettirdi. Amaçlarının ücretsiz bir veri akışı sağlamak olduğunu söyleyen prom coin web sitesi aracılığı ile kullanıcılarına Ürüne veya istenen hizmetlere bağlı olarak, bir kullanıcının belirli miktarda PROM jetonunu stake etmesi veya harcaması gerekebilir diye de not eklemiş. Genellikle tutarsız açıklamalar görülüyor olsa bile pasif dairenin dışından baktığımızda oldukça pozitif bir token olduğunu bildirmek gerekiyor.

Prom coin geleceği, hakkında en son gelinen süreçte Zeus ismini verdiği aşamada kendi ağına çeşitli entegrasyonlar yapan ve Eos, Avalanche, Polkadot ve Storj gibi kripto paraları protokolüne ekleyen prom coin henüz gelecek için yol haritası paylaşmadı. Ancak biten sezonların ardından resmi sitesi aracılığı ile yapılan güncelleme ve geliştirmeler hakkında kullanıcısını bilgilendiriyor. Diğer yandan hedef olarak prometeus ağ ürünlerinin insanlığın özgür ve bağımsız dijital topluma yönelik evriminin uzun yolculuğunda ileriye doğru bir adım olmasını temenni ettiklerini paylaşmışlar. Henüz token olarak kariyerine devam eden Prom coin gelecekte kendi ana ağına geçiş yaparsa arkasında bulunan yaklaşık 15 kişilik ekipten güzel bir performans görmüş olacağız. Henüz bu gelişme için bir haber yok. Binance ile kendini bir adım ileriye atan Prometeus gelecekte global çapta borsalarda listelenirse bu da fiyatına olumlu olarak yansıyabilir. Ayrıca prom coin geleceği hakkında en son güncel bilgi ve haber öğrenmek için sayfanın altında paylaşılan kaynak adreslerini kontrol edebilirsiniz.

Prom coin resmi bilgiler ve inceleme

Prom coin resmi web sitesi aracılığı ile kendi toplulukları hakkında şu açıklamayı yapmış:

Biz Prometeus Laboratuvarlarıyız: çeşitli alanlardan ve endüstrilerden gelen, merkezi olmayan ve sansürsüz iletişim fikri altında birleşmiş insanlar. Blockchain ve kriptografi, yapay zeka, büyük veri, reklam teknolojisi ve veri komisyonculuğu alanlarında geniş bir geçmişe sahip yüksek vasıflı profesyonellerden oluşan bir ekibiz.

Prom coin resmi web sitesinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Prometeus ekosistemi, tamamen güvenilir ve anonim veri depolama ve alışverişine izin veren, merkezi olmayan, güvenli bir çerçevedir. Prometeus ilk olarak veri ticareti için bir pazar yeri olarak tasarlandı. Stoa adı verilen Prometeus veri alışverişi platformu , kişilerin kişisel verilerini veya dosya olarak saklanan emeklerinin meyvelerini satarak ödüllendirilmelerini sağlar.

Örneğin, sanatçılara orijinal müzik, video, resim vb. sattıkları için takipçilerinden ödüller almalarını sağlar. Büyük veriler (Sağlık Hizmetleri, Finans, Kamu, Araştırma, Perakende, Pazarlama) için merkezi olmayan çapraz yatay bir merkez olarak hizmet eder ve herhangi bir sektörden veri sağlayıcılarını veri tüketicilerine bağlar.

Prom coin özellikleri

Şeffaf

Akıllı sözleşmelere dayalı iş mantığı, tüm değeri ağ üzerinde sürdürülebilir ve şeffaf bir şekilde dağıtır. Tüm işlem bilgileri değişmez bir şekilde halka açık bir blok zincirinde saklanır.

Gizlilik ve güvenlik

KYC veya herhangi bir kişisel kimlik gerekmez. Tüm veriler, sağlam ve güvenli dağıtılmış veri depomuza yüklenirken şifrelenir. Hiç kimse satın almadan verilere erişemez.

Değişmez

Prometeus ağındaki veriler, dağıtılmış bir veri deposunda sonsuza kadar saklanır.

Sansüre dayanıklı

Doğası gereği, Prometeus Network’teki hiçbir veri sansürlenemez: tasarım gereği herhangi bir sansür imkansızdır. İtibar yönetimi, kendi kendini düzenleyen topluluğumuz tarafından yürütülür.

Prom coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Prometeus Lab.
Belirteç: Prom
Tür: Token
Kuruluş yılı: 2018
Bölge: Estonya
Alt yapı: Ethereum
Alt yapı 2: Binance akıllı zincir
Sertifika: Yok
Kurucu Cto: Arthur Suilin
Kurucu Ceo: Alexander Shishow
Stake: Var
Toplam arz: 19.3 milyon
Maksimum arz: Belli değil
Dolaşımdaki miktar: 16.5 milyon(07-21)

Prometeus Uzmanlık Alanları: veri zenginleştirme, blok zinciri, izleyici öngörüleri, etkileyici pazarlama, yapay zeka, makine öğrenimi, kişisel veriler, büyük veri, izleyici verileri, kişilik profili, youtube, facebook, instagram, twitter, twitch, snapchat, pinterest, doğal dil işleme, yüz analizi, bilgisayarla görme ve örüntü tanıma.

Prom coin hangi borsalarda – Nasıl Alınır

En yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada yer alan Binance borsasından alınabilir. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile prom coin Gate.io borsasından satın alınabilir. Aynı zamanda Upbit ve Ftx borsalarında da alım satımı yapılabilir. Ayrıca Ethereum ile satın almak için Uniswap tercih edilebilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi son güncelleme ile Binance akıllı zincir alt yapısında listelenen Prom coin Tr Binance aracılığı ile de satın alınabilir.

Prom coin resmi kaynak adresleri

Prom coin resmi web sitesi
Prom coin market verileri
Prom coin beyaz sayfa adresi
Prom coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply