QLC coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Qlc coin, iletişim hizmetleri konusunda güvenilir bir ortam yaratmak amacıyla dağıtılmış defter teknolojisiyle donatılmış ağ hizmetinden yararlanılması için Neo coin alt yapısı ile oluşturulmuş token.

Geçtiğimiz günlerde kendisi neo alt yapısında çalışan bir altcoin olduğu halde quickswap ismini satın alarak lansmana başladıklarını duyuran Qlc coin, iletişim endüstrisindeki veri güveni ve güvenlik sorununu çözmek ve Hizmet Olarak Ağ (NaaS) platformu için bir genel zincir oluşturmayı amaçlamaktadır.

Qlc coin yorum ve Qlc geleceği

Qlc coin yorum, kısmında öncelikle daha geçen sene çıkmış olduğu halde şimdi ne resmi mecralarına ne sosyal medya hesaplarına bakmayan coinler için örnek teşkil eden günümüze kadar gelen dönemde sürekli aktif ve üretken olan Neo alt yapısında çıkmasına rağmen kendi alt coinini çıkarmış ve çok yeni bir haber olarak Swap sektörüne de quickswap ile girişini yapmış bir altcoin hakkında konuşacağımızı bildirmek isterim.

Bazı kripto paralar gerçek anlamda çok iyi olabilir. Ancak ne kadar iyi olursa olsun borsaların piyasayı yönettiği dönemde eğer bir altcoin olarak piyasa yapıcınız yoksa bir yere kadar yükselebilirsiniz. Qlc coin de bu gruptan sayılabilecek güzel bir proje. Geçmişten günümüze çok güzel fırsatlar yakaladı ancak Balina avcılığı yapmaktan dolayı pek kıymetini bilemediler. Ayrıca Çin merkez bankası ve hükümetinin kripto paralara bakış açısını değiştirmesi gerektiğini tüm Dünya biliyor. Bu da konumu dolayısı ile Qlc için olumsuz bir etken.

Qlc coin geleceği, hakkında öncelikle gelecekte adını dönem dönem duyacağımız, 5000 tane altcoin içinden %90 lık kısmının çöp olacağı bir piyasada aşikar. Cüzdan gibi mobil uygulama gibi, ödül ve stake gibi bir çok konuda zaten geri kalmayan ve yönetme ve kodlama konusunda da başarılı bir ekipleri var. Gelecek için geçtiğimiz günlerde quick.finance yi satın alarak lansmana başladıklarını duyurdular.

Qlc coin geleceği için güncellemeler ve geliştirmeler dışında mainnet yaparak ana ağa geçiş yapması ve token olmaktan kurtulup coin olması Qlc yi çok daha öne taşıyabilir. Ancak henüz bu konuda yayınlanmış bir bilgi veya haber paylaşımları yok. Genellikle güncellemeleri ve geliştirmeleri yaptıktan sonra haberi paylaştıkları resmi siteleri ve sosyal medya hesapları var. Oldukça aktif bir twitter hesapları var. Güncel olarak haberleri takip edilmesi gereken kripto paralar listesinde olması gerekir.

Qlc coin resmi bilgiler ve yorum

QLC Chain platformunun ödeme birimi olan Qlc coin resmi web adresinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmış:

QLC Chain’in misyonu, iletişim hizmetleri için güvenli ve güvenilir bir ortam yaratmak ve Dağıtılmış Defter Teknolojisinden yararlanarak dijital uçurumu daraltmak, herkesin ağ hizmetlerinden yararlanmasını ve çalışmasını sağlamaktır.

Ayrıca Qlc coin resmi web adresinde Qlc belirtecinin ekosisteme faydaları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Teknoloji yeniliği: Güvenli güvenlik ile güvenilir DLT mimarisi; çok boyutlu Blok Kafes mimarisi ve akıllı sözleşmeyi yönetmek ve desteklemek için sanal makineleri kullanır.

Teknoloji avantajı: 1) yüksek düzeyde ölçeklenebilir platform 2) telekom defteri gizliliği koruması 3) depolama gereksinimini azaltmak için defter dilimleme.

İş konsepti: QLC, faturalama, kimlik, adresleme, depolama, güvenlik ve ödeme dahil olmak üzere ağ kaynaklarını ve telekom hizmetlerini belirterek herkesin ağ hizmetlerini işletmesini ve bundan para kazanmasını sağlar.

İş Avantajı: Çin’in en büyük Bulut İletişim sağlayıcılarından biriyle ortak olun ve başlatılan Global SMS Faturalama platformunu kullanmak için yüzlerce kurumsal müşteriyi bir araya getirecek.

Qlc coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: QLC Chain
Kuruluş yılı: 2017
Çalışan: 11-50
Kripto para ismi: QLC
Bölge: Singapur, Hong Kong
Tür: Token
Alt Yapı: Neo
Sertifika: Yok
Toplam arz: 240 milyon
Maksimum arz: 600 milyon
Dolaşımdaki arz: Henüz tamamlanmadı

Qlc nin alt tokeni Qgas nedir

Qlc coin geçtiğimiz dönemde Qgas çıkardı. Qlc coin tutanlar günlük olarak Qgas kazanabiliyor. Kendisi bir coin alt yapısında olmasına rağmen sistemi buna izin veriyor. Nasıl Vet coin vtho yu çıkarttıysa, Nasıl ont coin, ong’u çıkarttıysa. Qlc coinde Qgas çıkarmayı başardı. Mobil uygulama cüzdanı da çıkaran Qlc kendi cüzdanı ile de stake gibi çeşitli ödül ve dağıtım konusunda kullanıcılarına ayrıcalıklar tanıyor. Ayrıca Qlc coin tutanlar günlük olarak belirli oranlar ile Qgas kazanabiliyor.

QLC , ağ kapasitesinin ölçülmesine ilişkin kullanım hakkıdır.

QGAS , gönderme/alma, şifreleme/şifre çözme, yükleme/indirme, kodlama/kod çözme gibi bilgi süreçlerinin simetri davranışı için yardımcı yakıttır.

QLC coin hangi borsalarda – Nasıl Alınır

En büyük alım satım hacmi ile Qlc Binance borsasından satın alınabilir. En büyük ikinci alım satım hacmi ile aynı zamanda Gate.io borsasından da ticareti yapılabilir. Ayrıca Probit, Bitbns ve Coindcx borsalarından da alım satımı yapılabilen qlc coin henüz yerli borsalarda listelenmedi. Tr Binance aracılığı ile satın alınabilir.

Qlc coin resmi kaynak adresleri

Qlc coin resmi web sitesi
Qlc coin market verileri
Qlc coin beyaz sayfa adresi
Qlc coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply