Qnt coin nedir Resmi bilgiler ve Yorum

Qnt coin, herhangi bir ağ ve platform veya protokol üzerinden güvenli bilgi ve dijital varlık alışverişi için kurumsal düzeyde birlikte çalışabilirlik sağlayan Quant kuruluşunun kripto para birimidir.

Quant kuruluşunun para birimi olan qnt coin ile kendi ağ geçidini güçlendirmiş ve ayrıca dünyanın ilk kurumsal DLT Ağ Geçidini Quant Overledger ile kurmuştur. Merkezi Londra, Birleşik Krallık’ta bulunan Quant, 2019 Gartner Cool Vendor olarak tanınmaktadır ve içinde yaşadığımız dünya kadar birbirine bağlı sistemlerin gücünü açığa çıkarmaya kararlıdır.

Qnt coin yorum ve Quant geleceği

Qnt coin yorum, kısmında öncelikle köklü bir geçmişe sahip ancak kendini 2021 yılında yenilemiş bir token hakkında konuşacağız. Henüz kendileri token iken Overledger aracılığıyla Bitcoin, Ethereum ve Ripple blok zincirleri için MainNet erişimi sağlamayı başarmış bir token. Tabi öncelikle kodlama yetisi yüksek olan bir ekipten ilk beklentimiz Mainnet yaparak kendi ağını oluşturması ve token olmaktan kurtulup bir coin olarak kariyerine devam etmesi. Market sıralamasında top 250 de yerini almış olsa da henüz Ethereum ağında akıllı sözleşmeler ile yoluna devam ediyor. İlk kurumsal ağ geçidi yapıldı ancak geliştirmeler ve güncellemeler hatta böyle bir ekipten kendi alt yapısında bir ağ geçidi oluşturarak odak noktası haline gelmesini beklerken geçen uzun zaman zarfında koşmak yerine emekleyerek ilerlemeyi tercih ettikleri görülüyor. Kadrosu aile şirketi gibi soy isimlerin çoğu aynı. Bu güzel bir detay.

Quant geleceği, hakkında öncelikle 2021 yılı başlarında yayınladıkları Overledger aracılığıyla Bitcoin, Ethereum ve Ripple blok zincirleri için MainNet erişimi sağladı ve quant için önemli bir dönüm noktasıydı. Fiyatı da grafiklere yansıdı. Geleceğe dair henüz yol haritası paylaşmamış olan qnt coin geleceği hakkında ki bilgileri ancak medium ya da sosyal medya hesaplarından iş işten geçtikten sonra öğrenebiliyoruz. İşletmeler için bir sürü ayrıcalık tanıyan Quant platformu kullanıcı ve yatırımcıları için de halka daha açık hale gelmesi, qnt coin geleceğini daha ileriye taşıyacaktır.

Qnt coin teknik bilgiler

İsim: QNT
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Sertifika: Yok (06-2021)
Kontrat: Ethereum akıllı sözleşme
Fikir Sahibi: Gilbert Verdian
Kurucu ortak: Dr Paolo Tasca
Kuruluş yılı: Haziran 2018
Toplam arz: 14.6 milyon
Maksimum arz: 14.6 milyon
Dolaşımdaki arz: %80 ve üstü

Qnt coin Resmi bilgiler ve inceleme

QNT coin kendi resmi web site adresinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Quant’ın platformu standartlaştırılmış ve protokolden bağımsızdır, basitleştirir ve herhangi bir sistemi herhangi bir ağa dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir DLT’ye bağlar, bunlar arasında bilgi ve değeri güvenli, basit ve uygun maliyetli bir şekilde paylaşmak, görmek ve değiş tokuş etmek için kullanılır. . Ayrıca, kolay uygulama, odaklanmış yenilik ve güvenilir destek ile Quant’ın çözümleri, herkesin seçtikleri herhangi bir DLT’den en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Ayrıca Quant coin yöneticileri resmi web sayfasında kendi Qnt token özellikleri konusunda şu açıklamayı yapmış:

  • 1. DLT birlikte çalışabilirliğinde tanınmış pazar liderleri (Gartner ve diğer analistler).
  • 2. Kurumsal geçmişe ve deneyime / zihniyete sahip yönetim ekibi.
  • 3. Kritik sistem tasarımı ve yönetiminde deneyimli teknik ekip.
  • 4. PHD ekibimizin kurum içi Ar-Ge ekibi, DLT ve sistem tasarımında tanınmış uzmanlardır.
  • 5. Kurumsal çözümlere, standartlara dayalı birlikte çalışabilirliğe tam odaklanma.
  • 6. Çok çeşitli ortaklıklara sahip satıcıdan bağımsız.
  • 7. Şirket içi dağıtımlardan özel SaaS’a ve Cloud Marketplace’lere kadar esnek dağıtım seçenekleri.

Quant Overledger ağı nedir

Overledger Ağı, katılımcıları Overledger DLT Ağ Geçitleri ve Overledger Uzak Bağlayıcı Ağ Geçitleri kullanarak güvenli ve emniyetli bir şekilde birbirine bağlayan bir ağlar ağıdır. Overledger Network, güvenilir ekosistemleri birbirine bağlayarak, temel teknolojiden bağımsız olarak güvenli veri ve değer alışverişine olanak tanır. Overledger Network, birden fazla dağıtılmış defter teknolojisine ve aşırı merkezi olmayan uygulamalara dayalı bir değer İnterneti sağlamak için mevcut İnternet modeline bir uzantı sağlamayı amaçlamaktadır.

Qnt coin hangi borsalarda – Qnt Nasıl Alınır

Kendine bir çok pazarda alım satım hacmi bulmayı başaran Qnt coin, en yüksek alım satım hacmi ile Kucoin borsasında listeleniyor. En büyük ikinci alım satım hacmi ise Gate.io borsasında yer alıyor. Aynı zamanda qnt coin almak için Bittrex ve Bithumb Global borsası da kullanılabilir. Ayrıca Uniswap aracılığı ile de alınabilen qnt coin henüz yerli borsalarda listelenmedi. Satın almak için öncelikle yerli borsalardan kripto para alıp listelendiği borsalara transfer etmek gerekiyor.

Qnt coin resmi kaynak adresleri

Qnt coin resmi site
Qnt coin market verileri
Qnt sosyal medya hesabı
Qnt coin beyaz sayfa adresi

Comments (No)

Leave a Reply