Rose Coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Rose coin, finans sektöründe veri kategorisinde işlem ücretleri, stake ve delegasyon için kullanılan Oasis Network ağının sınırlı bir tedarik ile çıkarttığı gizlilik odaklı kripto para.

Yeni nesil blok zinciri için tasarlanan kripto para birimi olarak rose coin çıkaran Oasis Network, açık finans ve sorumlu bir veri ekonomisi için ilk gizlilik etkin blok zinciri platformudur. Yüksek verimi ve güvenli mimarisiyle bir araya gelen Oasis Network, özel, ölçeklenebilir DeFi’yi güçlendirebilir, Açık Finans’ta devrim yapabilir ve onu tüccarların ve erken benimseyenlerin ötesinde bir kitle pazarına genişletebilir.

Rose coin yorum ve Rose geleceği

Rose coin yorum, öncelikle en önemli konu kendi mainnetini yapmış token olmaktan çıkmış coin olmuş , kod yazmayı bilen, ağ sistemi oldukça güçlü ve onlarca kuruluşu kendi Oasis Ağlarına destekçi yapmayı başarabilen bir coinden bahsedeceğimizi bildirmek isterim. Rose coin Defi yi güçlendirmeyi amaçlamış ayrıca Stake ederek yani satın alıp cüzdana kitleme yaparak dolaşım miktarını düşürenler için çeşitli faiz yöntemleri ile kazanç vaat etmiş.

Finans sektöründe biliyoruz ki dijital veri çok para ediyor. Gizlilik odaklı olarak bu verileri tutmayı ve finans sektörüne endekte etmeyi amaçlayan Rose coin Dünyanın en büyük borsasında listelenmesine rağmen henüz top 250 sıralamasına yerleşmiş durumda değil. 

Rose coin geleceği, hakkında konuşmak gerekirse Oasis Network, endüstri lideri uygulama geliştiricileri, blok zinciri altyapı ekipleri, düğüm operatörleri, üniversiteler ve daha fazlasından oluşan gelişen ve hızla büyüyen bir ekosisteme sahiptir. Bu kısımda şimdilik gözlemlediğim yol haritalarına uymuş olmaları ve github kısmına baktığımızda güncel ve geleceğe yönelik geliştirmelerin geldiği görülüyor. Henüz toplam arzın büyük kısmı dağıtılmayı bekliyor. Dolaşımda ki miktar arttıkça geleceğe daha emin adımlarla ilerleyecektir.

Rose Coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Rose coin yöneticileri resmi web adreslerinde kendi sistemleri hakkında şu açıklamayı yapmış:

Eşsiz gizlilik özellikleri yalnızca DeFi’yi yeniden tanımlamakla kalmaz, aynı zamanda Tokenized Data adı verilen ve kullanıcıların ürettikleri verilerin kontrolünü ele geçirmelerine ve uygulamalarla stake ettikleri için ödüller kazanmalarına olanak tanıyan yeni bir dijital varlık türü yaratır ve ilk sorumlu veri ekonomisini yaratır. .

Rose token, Oasis Network Mainnet yapması ile birlikte, 70’in üzerinde bağımsız doğrulayıcı ile tamamen merkeziyetsiz bir Rose Coin’e dönüştü.

Oasis Network resmi web adreslerinde insanların neden Rose coin tercih etmesi gerektiği konusunda şu açıklamayı yapmış:

  • Gizlilik Etkin Blok Zinciri: Oasis Ağı, dünyanın ilk ölçeklenebilir, gizlilik etkin blok zinciri olduğunu iddia ediyor. 
  • Ölçeklenebilir, Özel DeFi: Oasis Network’ün gizlilik öncelikli tasarımı, DeFi’yi tüccarların ve ilk benimseyenlerin ötesine taşıyabilir ve yeni bir ana pazarın kilidini açabilir.
  • Veri Tokenizasyonunu Sağlar: Oasis Network, Verileri Tokenize edebilir, blok zinciri için ezber bozan kullanım durumlarının ve ağdaki bir uygulama ve proje ekosisteminin kilidini açarak yeni nesil mahremiyet öncelikli uygulamaları güçlendirir.
  • Hızla Büyüyen Topluluk: Oasis Network, küresel sosyal kanallarla meşgul olan bine yakın düğüm operatörü, geliştirici, kurumsal ortak, elçi ve yaklaşık on bin topluluk üyesinden oluşan gelişen bir topluluğa sahiptir.
  • Üst Düzey Ekip: Oasis Ekibi, Apple, Google, Amazon, Goldman Sachs, UC Berkeley, Carnegie Mellon, Stanford, Harvard ve daha birçok kuruluştan geçmişe sahip dünyanın dört bir yanından yeteneklerden oluşur ve tümü etkiyi büyütmeye ve genişletmeye kendini adamıştır. 

Rose Coin Teknik Bilgiler ve Arz Miktarı

Lansman sırasında dolaşımdaki arz yaklaşık 1,5 milyar adet rose coin olacak ve toplam üst sınır 10 milyar adet olarak sabitlendi.

Rose coin uzlaşma Katmanında işlem ücretleri, stake ve delegasyon için kullanılacaktır.

2,3 milyar adet token, zaman içinde ağın güvenliğini sağlamaları için stake edenlere ve delegelere stake karşılığında ödül olarak otomatik olarak ödenecektir.

Staking ödülleri : Ağ, stake edenleri, ağ üzerinde stake hizmetleri sağlamak için harcanan süreye bağlı olarak %2,0 ila %20,0 arasında ödüllerle ödüllendirmeyi hedefliyor.

Rose Coin Hangi Borsalarda Var – Nasıl Alınır

Hali hazırda Dünya’nın en büyük borsasında listelenmiş olan Rose Coin Binance borsasından alınabilir. En yüksek ikinci hacmi ise Kucoin borsasında yapan Rose coin almak için Gate.io ve Lbank borsasıda kullanılabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi.

Rose coin resmi kaynak adresleri

Rose coin resmi site adresi
Rose coin market verileri
Rose coin beyaz sayfa adresi
Rose ve Oasis sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply