Sand coin nedir Yorum ve Geleceği

Sand coin, kendilerini sanal dünya olarak tanıtan The Sandbox kuruluşunun Ethereum alt yapısı ile Nft pazarı ve oyun sektörü için oluşturduğu merkezi olmayan token.

The Sandbox kuruluşunun yerel kripto para birimi olan Sand coin, 2018 yılında temelleri atıldı ve oyuncu topluluğu hedef alınarak piyasaya sürüldü. Sand coin ile bir oyun oynar gibi dijital varlık oluşturulabilir, satın alabilir ve satabilirsiniz.

Sand coin yorum

Köklü bir geçmişe sahip olan Sandbox kuruluşu aslında oyun sektörüne 2011 yılında adım atmış ve şirketini kurmuş 2018 yılına geldiğimiz süreçte Blockchain teknolojisi ile oyun sektörünü entegre etmeyi başarmışlar. Oyunu biraz inceledim. Oyun içinde arazi satın alınıyor. Her evresinde Sand coin kullanılması için çeşitli düzenlemeler yapılmış. Ne kadar çok arazi satın alınır ve eldeki sand miktari ile stake yapılırsa karşılığında 1.65 oranlarına varıncaya dek faiz alınabiliyor.

Sand coin yorum kısmında son olarak oyun platfromları ile kripto paraları tek bir nokta da birleştiren bir çok platform var. Sand coin de bunlardan birisi ancak diğerlerinden ayıran basit bir özelliği köklü bir geçmiş geniş bir partnerlik ve ortaklıkları mevcut. Oyuncu kitlesi de azımsanamayacak kadar çok diyebiliriz. Diğer yandan oyun içinde benzersiz bir an yakalayarak bunu bir esere dönüştürebilir ve Nft pazarlarında kripto paraya çevirebilirsiniz. Kelimeler her ne kadar süslü olsa da oyun ve NFt sektörü istenildiği kadar popüler olamadı ve 2021-2022 sezonu için biraz pasif kaldı.

Sand coin geleceği

The sandbox kuruluşu 2018 yılında Blockchain ile tanışmasına rağmen geldiğimiz süreçte token olarak çıktığı yolda halen Coin vasfını kazanmadı. Ethereum alt yapısı ile kullanıcı ve yatırımcılarından talep almaya devam ediyor. Ana ağ kurmak gibi bir hedefleri henüz yok. Sand coin geleceği, için paylaştıkları yol haritalarında 2021 yılı ile birlikte oyun içi resmi sürümde versiyon 1.0 tamamlandı, oyunun akıllı telefonlarda kullanılabilirliği konusunda adımlar atıldı çeşitli etkinlikler yapıldı ve ödüller için stake mekanizmaları oluşturuldu.

Sand coin geleceği, 2022 yılı ve sonrası için paylaşılan resmi yol haritasında yeni ortaklıklar ve platform içinde 1000 den fazla oyun sözü, oyun konsollarına entegrasyon, oyun içi arazi satışlarının kamulaştırılması yer alıyor. Ayrıca sand coin geleceği için 2023 yılı için planları ise 5 bin adetten daha fazla oyun, yeni Nft duyuru ve ortaklıklar, büyük güncellemeler ve Sandbox DAO ile, Oyun Platformunda önemli kararlara katılmaya izin verilecek bir platform oluşturacaklarını resmi kaynakları aracılığı ile açıkladılar.

Sand coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: The Sandbox
Kripto para birimi: SAND
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Sertifika: Var
Sertifika türü: Certik
Kuruluş yılı: 2018
Piyasaya çıkış yılı: 2020
Kurucu: Arthur Madrid
Konum: Hong Kong
Madencilik: Yok
Toplam arz: 3 milyar adet
Maksimum arz: 3 milyar adet
Dolaşan tedarik: 750 milyon+

Not: Şirket 2011 yılında Arthur Madrid ve Sébastien Borget tarafından kuruldu. Ancak kripto para geçiş ile birlikte linkedin bilgileri 2018 kuruluş olarak gösteriyor. Şirketin 40 tan fazla ortak ve partner anlaşmaları mevcut.

Sand coin resmi bilgiler ve inceleme

Sand coin resmi web sitesi aracılığı ile piyasaya sürdükleri kripto para hakkında şu açıklamayı yapmış:

Sandbox, içerik oluşturucuların blok zincirindeki voksel varlıklar ve oyun deneyimlerinden para kazanabilecekleri topluluk odaklı bir platformdur. Sand coin The Sandbox ekosisteminin ana yardımcı programı simgesi ve para birimidir. Aynı zamanda bir yönetim simgesidir.

The Sandbox kuruluşu Sand coin ne için kullanılır sorusuna yanıt olarak aşağıdaki açıklamayı yapmış:

SAND coin, The Sandbox’ın ekosistemindeki değişim aracıdır. The Sandbox’ın pazarından alışveriş yapmak için gerekli olacak. Satın almak için gerekli olacaktır:

  • ARAZİ
  • Varlıklar
  • GEM’ler ve KATALİZÖRLER
  • Avatar özelleştirmeleri
  • SAND sahipleri The Sandbox platformunun yönetimine katılabilir.
  • NFT koleksiyonlarını The Sandbox’ın pazarına yüklemek ve para kazanmak için Sand kullanılır.
  • Ayrıca ödüller için likidite madencilik havuzlarına da yatırılabilir.
  • Oyuncular, oyun oynayarak potansiyel olarak bir miktar SAND kazanabilirler.

Sand coin stake bilgileri

Resmi web sitede bulunan stake sayfası aracılığıyla UniSwap’ın SAND likidite madenciliği havuzuna SAND yatırarak stake edebilirsiniz. Havuzdan aylık ve yıllı periyotlar ile SAND’ın bir payını kazanılır. Toplam kazancınız, ne kadar miktar ile stake yapıldığına bağlıdır. Düşük bir miktar SAND yatırmak, yalnızca düşük bir getiri elde edeceğiniz anlamına gelir.

Ödüller aynı zamanda stake ettiğiniz cüzdanda kaç adet LAND’e sahip olduğunuza bağlı olarak katlanacaktır. Staking programının 4. aşamasından itibaren (26 Nisan 2021’den itibaren), artık benzersiz NFT’ler de kazanılabilir. Örneğin, Ocak ayında stake yaptıysanız, NFT ödülünüz Şubat ayında talep edilebilir hale gelecektir.

Sand coin hangi borsalarda nasıl alınır

Global çapta kendine pazar bulmayı başaran Sand coin en yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasında listeleniyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Huobi Global borsasından da alım satımı yapılabilir. Aynı zamanda Gate.io ve Bithumb borsasından da alınabilir. Ethereum ile Sand coin almak için Uniswap tercih edilebilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak Binance Türkiye borsasından satın alınabilir.

Sand coin resmi kaynak adresleri

Sand coin resmi web sitesi
Sand coin market verileri
Sand coin beyaz sayfa adresi
Sand coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply