Ss coin nedir Sharder geleceği inceleme

Ss coin, her türlü endüstride veri ihlali ve sahte belgeler sorununu çözmek için , oluşturduğu sharder ağındaki depolama hizmetleri için ödeme aracı olarak kullanılır. Ethereum tabanlı token olan SS coin sharder protokolü ile gelişmiş bir veri depolama çözümü sağlayarak birden fazla genel blok zincirine dağıtılabilir. Tüm ücretler SS jetonlarında ödenir, USD değeri işlem sırasında SS’ye dönüştürülür.

Sharder, ağının güvenliğini sağlamak için kredi tabanlı bir hisse kanıtı, CPOS, algoritma kullanır. Hub ve Box sahipleri, Sharder Havuzları oluşturabilir. Herhangi bir SS sahibi madenciliğe katılabilir ve bir Sharder Pool’a bahis yaparak ödüller kazanabilir. Staking yapmak, dolaşımdaki SS arzını azaltır.

SS coin yorum ve Kısaca Sharder coin

2020 yılında temelleri atılmış. Maksiumum adet sayısı 500 milyon , bir sene gibi bir sürede yarısından fazlasını halka dağıtmayı başarmış. Henüz mainnet yapmamış. Açıkcası ihtiyacı da yok. Token olarak ethereum ağında çalışmaya devam edecek gibi gözüküyor. Haber kaynaklı partnerlikler ile ani çıkışlar yaşayabilir. Arkasında sağlam ekipler olabilir ancak geçmişte bir sürü sağlam ekip gördük, şimdi market sıralamasında bile göremiyoruz onları.

Diğer yandan ss coin bir yıl gibi bir sürede dünya sıralamasında çok yüksek olmasa da çeşitli borsalarda işlem görmeyi başarmış. 2021 yılı kontrollerim için ss coin Resmi sitesi çalışıyor. White paper adresi çalışıyor. Twitter adresi aktif gözüküyor. Tüm link ve bilgilere en alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

SS coin resmi bilgiler ve inceleme

Ss coin resmi beyaz sayfasında kendilerini şöyle açıklamış;

SS coin nedir, Sharder ağına gömülü kripto para birimi. Toplamda 500 milyon SS verilir. Jetonlar yakılacağından dolayı toplam arz sürekli olarak azalacaktır. Ana ağdaki işlemlerle ss coin, bir yardımcı program ERC-20 belirtecidir. SS belirteçleri kullanıcılar tarafından gereklidir ve ağdaki verileri depolamak ve doğrulamak için kullanılır. Ayrıca düğümleri depolamak için ödüllendirmek için kullanılırlar.

Sharder network ağının özellikleri

Sharder, çoklu zincir altında dağıtılmış bir depolama ve doğrulama ağıdır. “Sharder” adı, yaygın olarak kullanılan “shard” kelimesinden gelir. Sharder Network, benzersiz verilerle blok zinciri depolama yetenekleri sağlayabilir.

CPOS: Krediye Dayalı Hisse Kanıtı. Sharder tarafından ağı korumak için kullanılan fikir birliği

Sharder Chain: Sharder zinciri, üzerinde tüm bilgilerin yer aldığı paylaşılan bir genel muhasebe defteridir. sharder ağ güvenir. Onaylanan tüm işlemler, sharder zincirine dahil edilir.

Sharder Hub / Box: Önceden yüklenmiş yazılıma sahip bir donanım cihazı (Sharder Client) Sharder Network’e katılabilir.

Sharder Network: Merkezi olmayan ve dağıtılmış blok zinciri tabanlı depolama ağı çeşitli Sharder Düğümlerini içerir.

Sharder Node: Sharder Hub, Box veya Sharder’a katılan bilgisayar Ağ.

SS coin hangi borsalarda var SS nereden alınır

Erc-20 tabanlı token olan ethereum ağında çalışan ss coin hali hazırda üç farklı borsa da bulunuyor. 2021 yılı itibariyle en çok hacmi hotbit borsasında gerçekleşiyor. Aynı zamanda bilaxy borsasından ya da idex borsasından satın alınabilir. Ayrıca hacim düşük olsa da bit-z aracılığı ile de alınabilir.

Not: Bu makalede ki bilgiler resmi kaynaklar aracılığı ile elde edilmiş ve Türkçe ye çevrilerek sunulmuştur. Yatırım tavsiyesi içermez net bilgi vermek içindir.

SS coin Resmi Adresleri

Resmi SS coin sitesi
Ss coin market verileri
SS coin beyaz sayfa adresi

Sizlerde ss coin nedir, güncel durumu nedir gibi konularda tarihe not bırakmak isterseniz , yorum bırakabilirsiniz.

Comments (No)

Leave a Reply