Swrv coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Swrv coin, defi kategorisinde tamamı topluluk tarafından sahiplenen ve teşvikler kuruduktan sonra hayatta kalan bir topluluk oluşturmak için Curve coin çatalından esinlenerek Ethereum alt yapısında oluşturulmuş token.

Swerwe platformunun ödeme birimi olan Swrv coin de sahte dağıtım yok, sorgulanabilir ön madencilik yok, yönetim oylarının çoğunluğunu kontrol eden bir kurucu yok, şüpheli ekip önerileri yok, ‘hissedarlara’ %30’luk tahsis yok, ekip tahsisi yok, on yıllarca süren dağıtım yok.

Swrv coin yorum ve Swrv coin geleceği

Swrv coin yorum, kısmında öncelikle geçmişinden bahsedelim. Curve coin kendi içinde oluşan anlaşmazlıklar nedeniyle fork yaptı ve içlerinden ayrılan bir kesim Swrv coin topluluğunu kurdu. Bu Swerwe topluluğu teknik olarak bir çok yönde daha üstün olduğunu iddia ediyor. Defi kategorisinde yer alıyor. Kurucusu kendisini gizlemeyi tercih etti ve nick kullandı. Arzın tamamını 6 yılda dağıtmayı hedeflediler ve çıktığı günden bu yana zaman zaman arzın artması ile düşüşler ve zaman zaman yeni borsalarda yayınlanması ile birlikte sert yükselişler yaşadı. Açıkçası şeffaf bir görüntü vermiyorlar sosyal medya hesapları yok gizlilik odaklı oldukları için olabilir ancak görünen köy ortada. Bir yaraya merhem olduğunu iddia eden kuruluşlar açık sözlü olmalıdır diye düşünüyorum.

Swrv coin geleceği, hakkında öncelikle yayınlanmış bir yol haritaları yok. Yayınlanmış bir beyaz sayfaları da yok. Geçmişte beyaz liste paylaşılmıştı ancak bunu kaldırdılar ve Swerve nin kurucularına ya da yatırımcılarına değil kullanıcılarına ait olduğunu resmi sayfalarında beyan ettiler. Swrv coin geleceği konusunda net bilgi vermek zor ancak ileride arzın büyük çoğunluğunun piyasaya sürülmesi ile birlikte ak koyun kara koyun ortaya çıkacaktır. Ayrıca Swrv coin resmi sitelerinde adil ve dürüst tüm çiftçileri temsil etmeyi hedeflediklerini belirtmiş.

Swrv coin teknik bilgiler

Swrv coin kuruluşundan bu yana adını vermek istemeyen Nick ile kendini tanıtan ve ayı zamanda düşük seviyeli bir çiftci olduğunu iddia eden John Deere tarafından kuruldu.

Kuruluş: Swerwe
isim: Swrv
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Merkeziyet: Yok
Sertifika: Yok
Kuruluş yılı: 2020
Kurucu: John Deere
Kategori: Defi
Alt kategori: Verim çiftçiliği
Toplam arz: 33 milyon
Maksimum arz: 33 milyon
Dolaşımdaki miktar: Henüz %100 değil

Swrv coin resmi bilgiler ve inceleme

Swrv coin resmi web adresinde kendi tokenlarının nasıl çalıştığı konusunda şu açıklamayı yapmış:

Tamamen size, likidite sağlayıcıları ve kullanıcıları topluluğuna ait basit bir toplam 33.000.000 arz var. Swerve’e likidite sağlarsanız, SWRV coin kazanmak için Swerve DAO’ya yatırılabilen ySWRV jetonları alırsınız. Protokolü başlatmak ve kullanıcıları Swerve’i denemeye teşvik etmek için, ilk iki hafta daha büyük bir SWRV coin dağıtımı verilir.

Swrv coin resmi web adresinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Adil ve %100 token dağıtımının yanı sıra ön hak veya tahsis olmaksızın Swerve, DAI, USDC, USDT ve TUSD kullanarak başlamak için yalnızca bir havuzla piyasaya çıkıyor. Swerve ile amaç, teşvikler kuruduktan sonra hayatta kalan bir topluluk oluşturmaktır. Swerve, kurucu ekibe ve yatırımcılarına değil, kullanıcılarına ve çiftçilerine aittir. Tüm adil ve dürüst çiftçileri temsil etmeyi umuyoruz.

Swrv coin dağıtım bilgileri

Geldiğimiz süreçte ilk yılını tamamlayan Swrv coin toplam 33 milyon arzının yarısına yakın kısmını dolaşıma sunmayı başardı. Önümüzdeki 5 yıllık bir süreçte ise geri kalan yarısını dolaşıma sunarak halka arz etmeyi planlıyor.

9.000.000 $SWRV [2 hafta]
9.000.000 $SWRV [yıl 1]
3.000.000 $SWRV [yıl 2]
3.000.000 $SWRV [yıl 3]
3.000.000 $SWRV [yıl 4]
3.000.000 $SWRV [yıl 5]
3.000.000 $SWRV [yıl 6]

Toplam: 33.000.000 $SWRV

Swrv coin hangi borsalarda – Nasıl Alınır

Yerli ve global çapta bir çok borsada listelenmeyi başarmış olan Swrv coin en yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasında işlem görüyor. En büyük ikinci alım satım hacmi ile Coinbase borsasında da alım satımı yapılabilen SWRV belirteci almak için Huobi Global borsası da kullanılabilir. Ayrıca Gate.io ve Mxc borsalarında satın almak için alternatif olabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak Tr Binance aracılığı ile alınabilir.

Swrv coin resmi kaynak adresleri

Swrv coin resmi site
Swrv coin market verileri
Swrv coin sosyal medya hesabı
Swrv coin topluluk hesabı

Comments (No)

Leave a Reply