Thr coin nedir ThoreCoin Resmi Bilgiler

Thr coin, En çok işlem gören yüksek talepli madeni paralardan oluşan bir sepeti temsil eder Basitçe söylemek gerekirse, her bir kripto para birimini ayrı olarak satın almanıza gerek kalmadan token satın alarak yatırım yapabileceğiniz bir çoklu kripto para sepetidir.

Thr coin yorum ve Thr token geleceği

Thr coin yorum, bu kısımda öncelikle şunu belirtmek lazım henüz yeni bir token. Aslında 2018 yılında temelleri atılmış , 2021 yılında yeni sitesi, yeni ağı ile birlikte kendine çıkış yolu arayan bir token ancak arzı sadece 100 bin adet ile sınırlı. Ve çıktığı günden bu yana adet fiyatı 20 dolar civarlarından 12 bin dolar fiyatına kadar yükselmiş, kripto para piyasasının toplam değerine göre , kendi fiyatını da belirleyen bir token.

Thr token geleceği, hakkında konuşmak gerekirse öncelikle şunu belirtmek gerekir ki 2018 den bu yana faaliyet gösteren bir token olarak henüz yol haritası paylaşmadılar , ayrıca beyaz sayfa adresleri de yok . Dertlerini oldukça kısa ve öz olarak anlatmayı başarmış coin market sıralamasında top 250 de yerini almış olan olan Thr token, yöneticilerinin asıl amacı yatırımcı toplamak. En altta paylaşılan sosyal adres hesaplarından son güncel bilgiler takip edilebilir.

Thr Coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Thr coin sahipleri kendi tokenları ile ilgili resmi site kayıtlarında şu açıklamayı yapmışlar:

Biz kripto varlık yatırımına adanmış finansal hizmetler firmasıyız. yüksek net değerli bireyler ve kurumlar için yüksek kaliteli endeksler, karmaşıklık içermeyen teklifler ve özelleştirilmiş yatırım programları paketini yönetiyoruz.

En likit, güvenli ve yatırım yapılabilir kripto varlıklarının performansını sistematik olarak izleyen katı bir seçim kriteri uyguluyoruz. Endeksler piyasa değeri ağırlıklıdır, otomatik olarak yeniden dengelenir ve gerçek zamanlı olarak fiyatlandırılır.

Henüz ethereum ağında token olarak kariyerine devam eden Thr token resmi sitesinde sağladıkları avantajlar hakkında şunu yazmış :

Thorecoin’in ana avantajı, her bir Girişimi ayrı ayrı satın alma ihtiyacını ortadan kaldırmasında yatmaktadır. Bu şekilde, potansiyel yatırımcıların, tüm Girişimlerin fiyatlarını takip etmek yerine, yalnızca THR Dijital Portföy belirtecinin fiyatına göz kulak olmaları gerekir.

Thr token, Kripto para birimlerinin büyümesine kolayca katılmak için bir fırsat. Basit ve anlaşılır bir çözümdür. Yalnızca bir fiyatı izlemeniz gerekir. Bir Token satın alarak, bu portföyden bir pay alırsınız, THR token, diğer herhangi bir madeni para gibi 7/24 işlem görür. Basit ve hızlı.

Thr Coin hangi borsalarda listeleniyor – Thr Nasıl Alınır

Hali hazırda yeni bir proje olan Thr token almak listelenen tek borsa bulunuyor. Bu Crex24 borsasıdır waves platformunda yer alıyor. Ayrıca Thr nin kendi network ağı bulunuyor. Thr token sahibi olmak için thore network ağına göz atabilirsiniz.

Thr Coin resmi kaynak adresleri

Thr coin resmi sitesi
Thr coin ağ adresi
Thr coin market verileri
Thr coin resmi sosyal medya

Comments (No)

Leave a Reply