Tko coin nedir Yorum ve Geleceği

Tko coin, Endonezyanın ilk yerel kripto para borsası olan Tokocrypto kuruluşunun defi kategorisinde Binance alt yapısı ile nisan 2021 tarihinde piyasaya sürdüğü kripto para birimi.

Binance smart chain alt yapısı ile piyasaya sürülen tko coin, daha fazla finansal eşitlik için ve her Endonezyalının kriptoya katılması için ikili bir yaklaşım stratejisine öncülük eden ilk kripto para borsasının yerel belirtecidir.

Tko coin yorum

Öncelikle hali hazırda Endonezya’nın ilk kripto para borsasının değer aracı olarak oluşturulan tko coin, nasıl Binance borsasının BNB coini varsa Tokocrypto borsasının da tko coini olsun amacıyla oluşturulmuş bir token. 2018 yılında kurulan şirket kodlama konusunda yetenekli değil bunu Binance borsasının alt yapılarını kullanıyor olmalarından ve uzun geçen sürece rağmen bir token olarak yola devam ediyor olmalarından anlayabiliyoruz. Endonezyanın Bnb coini olmak istediklerini amaç olarak resmi web sitesinde paylaşmışlar.

Diğer yandan haziran 2021 tarihinde gerçek anlamda Endonezya da kripto paralara yoğunluk göstermeye başladı ve Endonezya hükümeti kripto paralara yasaklar getirdi. Bunların başında kripto paraların ödeme aracı olarak kullanamayacağı geliyor ve Endonezya merkez bankası da bir çok olumsuz yönde engel koymaya yönelik açıklamalar yaptı. Tko coin yorum kısmında son olarak basit bir örnek; Wazirx borsası da Hindistan menşeili ve orada da kripto paralar yasaklandı ancak Binance burada aracılık rolü oynadı ve kendi platformlarında takas sunarak Wrx coin için fon sağladı. Böylece Hindistanlı vatandaşlar da kripto para satın alabiliyor. Aynı durum tko coin için de geçerli olacaktır, çünkü Tko coin, Ethereum alt yapısını kullanmak varken Binance alt yapısı kullanıyor bunun sebebi de gayet açık ortada. Binance borsası Dünya’nın en büyük borsası olduğu için tüm ülke ve kripto para borsalarına uysal yaklaşıyor.

Tko coin geleceği

Öncelikle köklü bir geçmişe sahip olmasına rağmen ve kendi kripto para takas platformları olmasına rağmen başka bir borsanın alt yapısını ve sözleşmelerini kullanan tko coin geleceği için yapılabilecek en büyük gelişme MainNet yapılarak Ana ağlarına geçiş sağlamaları ve artık coin olması olacaktır. Tko coin kullanıcı ve yatırımcılarına stake imkanı sunarak aylık ve yıllık oranlarda çeşitli miktarlarda faiz oranları sağlıyor. Ayrıca merkeziyetsiz finans sektöründe tüm sorunlara çözüm bulmak için çabalıyor.

Diğer yandan Tko coin geleceği, için resmi web sitesi aracılığı ile paylaştığı yol haritasında ilk ve en büyük hedeflerinin kullanıcı ve yatırımcı kitlesini büyüterek Endonezya’nın BNB si olmak istediklerini açıkladı. Ayrıca paylaştıkları yol haritasında geleneksel finans ile ilgilenen Endonezya vatandaşlarını doğrudan Defi kategorisine kendi aracılıkları ile entegre etmek için Cefi modelini kurduklarını ve bununla birlikte CeFi + DeFi TKO hibrit modeli doğduğunu ve 2021-2022 sezonunda hibrit model üzerinde çeşitli güncelleme ve geliştirmeler yapılacağını ve mobil düzenlemeler geleceğini bildirdiler.

Tko coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Tokocrypto
Kripto para birimi: TKO
Tür: Token
Alt yapı: Bsc
Sertifika: Var(Certik)
Şirket kuruluş: 2018
Konum: Endonezya
TKO piyasaya çıkış tarihi: Nisan 2021
Kurucu Ceo: Pang Xue Kai
Toplam arz: 500 milyon adet
Maksimum arz: 500 milyon adet
Dolaşan tedarik: Henüz tamamlanmadı

Not: Tko coin kurucusu Pang Xue Kai, Kai, Singapur Ulusal Üniversitesi’nden mühendislik okudu ve 2018’de Endonezya’nın Jakarta kentinde Tokocrypto’yu başlatma fırsatını yakaladı. Liderliği altında Tokocrypto, 2019’da muazzam bir büyüme elde etti ve Endonezya’nın kripto para birimi değişimi için ilk denetimli fiat’ı oldu.

Tko coin resmi bilgiler ve inceleme

Tko coin resmi web sitesi aracılığı insanların neden kendilerini tercih etmesi gerektiği hakkında şu açıklamayı yaptı:

270 milyonluk bir nüfus tarafından desteklenen Endonezya, son zamanlarda üst orta gelir statüsüne uygun, patlayıcı ekonomik büyümeye sahip yükselen bir pazardır. TKO coin, Endonezyalıları finansal olarak dünyaya bağlayan köprü olacaktır.

Tokocrypto kuruluşunun yerel kripto para birimi olan Tko coin misyonu hakkında resmi sitesi aracılığı hakkında şu açıklamayı yaptı:

TKO’nun projeksiyonu bir Endonezya BNB’si olmaktır. Küresel yatırımcılar, Endonezya pazarındaki ilk yatırımlara maruz kalabilir ve Endonezya’daki büyük kripto kullanıcılarının akınından yararlanabilir. Tüm bunlar Endonezya kriptosunun görünümünü destekler ve şekillendirir.

Tko coin özellikleri

TKO, kriptoya yeni başlayanların çoğu için bir ağ geçidi olarak, indirimli ticaret ücretleri, havayolu hakları, mal kullanımı ve kullanıcılar için birçok ayrıcalık sunar.

Mevduat, Tasarruf ve Cashback gibi CeFi ürünleri, kullanım kolaylıkları ve geleneksel finans ile DeFi arasındaki aracı rolü sayesinde, geleneksel finansal yatırımcıların DeFi’ye daha kolay geçiş yapmalarını sağlar.

DeFi ekosistemi, açık kaynak kodlu programlanabilir “lego parası”ndan oluşur ve finansal hizmetlere önemli ölçüde daha düşük oranlarda, yüksek getirilerde ve aracısızlaştırma ile küresel erişim sağlar. İnsanlar için güç.

Kullanıcılar TKO coin miktarlarını kilitleyebilir/istifleyebilir ve seçtikleri çiftçilik havuzunda ücretsiz olarak diğer jetonları kazanabilir.TKONFT, gelişmekte olan genç sanatçıların dijital koleksiyonları ve yaratıcı varlıkları için Endonezya’daki ilk pazar olarak tasarlanmıştır.

Kullanıcılar, toplu likidite havuzundan BIDR ödünç almak için teminat olarak kripto kullanmayı seçebilir.

Binance Smart Chain, kullanıcıların varlıkları bir blok zincirinden diğerine sorunsuz bir şekilde aktarmaları için çift zincir mimarisi kullanılabilir.

Tko coin hangi borsalarda nasıl alınır

Kendi platformu da kripto para borsası olan ve Dünyanın en büyük ve en hacimli borsasında listelenmiş olan tko coin en yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasında listeleniyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Gate.io borsasından da satın alınabilir.Ayrıca Hoo ve Coinex borsaları aracılığı ile de tko sahibi olunabilir. Yerli borsalarda listelenmedi ancak Binance Türkiye borsası aracılığı ile tko coin sahibi olunabilir.

Tko coin resmi kaynak adresleri

Tko coin resmi web sitesi
Tko coin market verileri
Tko coin sosyal medya hesabı
Tko coin beyaz sayfa adresi

Comments (No)

Leave a Reply