TLM coin nedir Yorum ve Geleceği

TLM coin, defi kategorisinde oyun sektörü için oluşturulmuş ekonomik rekabet ve oyun içi ayrıcalıklar sunmak amacıyla blockchain tabanında Alien Worlds oyunu için Ethereum alt yapısı ile oluşturulan kripto para birimidir.

Alien Worlds kuruluşunun 2021 yılında piyasaya sürdüğü Trillium(TLM) coin, oyun içi para birimidir. Trillium, oyun içinde madencilikle kazanılır. Trillium, Alien Worlds oyununda Shining veya stake etme gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Trillium arzı, yıllar içinde Gezegenlere salınan kilitli bir kutu mekanizmasında 5 milyar daha olmak üzere 5 milyar ile sınırlandırılmıştır.

TLM coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Alien Worlds
Kripto para birimi: Trillium
Simge: TLM
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum, BSC
Sertifika: Yok
Kuruluş yılı: 2020
Kurucu: Tüm Hakları Saklıdır
Madencilik: Yok
Madencilik Alternatif: Stake
Toplam arz: 5.2 milyar adet
Maksimum arz: 10 milyar adet
Dolaşan tedarik: 1 milyar+ (08-21)

Not: Zug tabanlı merkezi olmayan özerk topluluk organizasyonu uzmanları, Alien Worlds’ün yaratıcılarıdır.

TLM coin yorum

Öncelikle kısaca anlaşılır dilde söylemek gerekiyor ki henüz yeni bir proje ve bir evreni temsil ettikleri oyunda gezegen oluşturup bu gezegenlere isim veriyorlar. Bu oluşturulan gezegenlerde kullanıcılar toprak sahibi olabiliyor. Zamanla ve çeşitli yatırımlar ile toprak alanları genişletilip teknolojik olarak oyunda ilerlemeler yaşanabiliyor. Geldiğimiz süreçte blockchain alt yapısı ile hiç bir yaraya merhem olmayan o kadar çok kripto para çıkıyor ki. Ancak burada TLM coin oyun içinde kendine kullanım alanı yaratarak bir hacim sirkülasyonu sağlamış ve oyun içi sektörde ulaşabilecek en zirve olan Evren temasını kendine konu edinmiş ve sınırsız gezegen ile kripto para birimlerine sınırsız bir gelecek sağlamayı hedeflemiş.

Tlm coin yorum, kısmında son olarak şunu söylemek gerekiyor ki Binance da yayınlanması ile birlikte Bnb stake edenlere ücretsiz olarak da bir miktar dağıtımı yapılan TLM token ile kendine daha çok yatırımcı ve oyunu daha çok merak eden kitle edinmeyi başardı. Geldiğimiz süreçte sunduğu stake ve faiz oranları ayrıca oyun içi dolaylı yoldan kazanç imkanları da sunan TLM coin Nft sektörüne de el atarak benzersiz olan her olayı NFT için sergilemeye başladı. Bir oyun sektörü kripto para sektöründe ne kadar ileriye gidebilir kestirmek zor market sıralamasında top 100 de ne kadar oyun içerikli kripto para var diye sorarsanız henüz yok demek güzel bir cevap olur. TLM stake ve NFT pazarı ile rakipleri arasından sıyrılabilir mi cevap vermek için çok erken olduğunu da söylemek gerekiyor.

TLM coin geleceği

Alien Worlds kuruluşunun 2020 yılında oluşturduğu 2021 yılında piyasaya sürdüğü Trillium(TLM) coin geleceği, için yaptığı açıklamada oyun içi gezegenlerdeki arazi sahiplerine NFT madenciliği ve Teşvik dağıtım mekanizmaları konusunda geliştirmeler yapacaklarını açıkladı. Ayrıca Binance de yayınlanması ile birlikte oyun içinde Binance adında gezegen oluşturan kuruluş, listeleneceği diğer borsalar içinde oyun içinde entegrasyonlar gerçekleştirebilir. Aynı zamanda tlm coin geleceği, 2021-2022 sezonu için arazi sahipleri tarafından arazi terraforming ve çiftçilik etkinleştireceğini, Nft koleksiyonları ile Meteverse de güç kazanacağı ve oluşturacağı zorlu görevler sürükleyici deneyimler ile kitlesini genişleteceğini resmi olarak yol haritasında paylaştı.

Tlm coin Resmi bilgiler ve inceleme

Ethereum alt yapısında oyun kategorisinde hizmet veren TLM coin blockchain uyumluluğu hakkında şu açıklamayı yapmış:

Alien Worlds, Binance Smart Chain (BSC), Ethereum ve WAX ​​blok zincirlerini kullanır. Trillium, kullanıcıların çeşitli oyun özellikleri için saklayabilmeleri ve kullanabilmeleri için bu 3 blok zincirinde bulunan bir simgedir. Oyun mekaniği, WAX üzerindeki akıllı sözleşmelerdir ve NFT’ler de WAX ​​blok zincirinde bulunur.

Trillium kısaltması olarak piyasaya sunulan TLM coin resmi web sitesi aracılığı ile kendi oyunları (AVM metaverse) hakkında şu açıklamayı yapmış:

Alien Worlds Metaverse’de 6 Gezegen var: Eyeke, Kavian, Magor, Neri, Naron ve Veles. Her gezegenin, Kaşiflerin Trillium ve NFT’ler için madencilik yapabileceği arazi arazileri vardır. Her gezegenin kendine has özellikleri vardır. Örneğin, Magor çok düşmanca ve dağlık bir gezegendir, ikinci Terra olarak bilinen Eyeke ise Dünya benzeri bir manzaraya sahiptir. Alien Worlds’deki her Gezegen aynı zamanda bir DAO’dur.

TLM coin kendi alt yapısı ile sunduğu oyunu oynayarak madencilik yapılabilen sistemleri hakkında şu açıklamayı yapmış:

Kaşifler Alien Worlds’de Trillium için madencilik yapabilirler. Bunu yapmak için Araç NFT’lerinizi bir Kara NFT’sinde kullanmanız gerekecektir. Madencilik eylemi, Trillium ve NFT ödülleri verir. Daha fazla da kazanılabilir ancak, nerede ve hangi aletle madencilik yaptığınız konusunda akıllıysanız.

TLM coin Oyun Platformu Bilgileri

Alien Worlds, madencilik için Trillium (TLM) kazanabileceğiniz ve her madencilik yaptığınızda bir NFT oyun kartı çıkarma şansına sahip olabileceğiniz bir oyundur. Bu DeFi Metaverse, blok zinciri tabanlı bir oyundur ve herkes için ücretsizdir. WAX Bulut Cüzdanına giriş yaptıktan ve play.alienworlds.io’da giriş yaptıktan sonra kaşifler madenciliğe başlamak için bir araç alırlar.

Basit madencilik faaliyeti ile, kişi bir blok zinciri belirteci olan Trillium (TLM) alır. Trillium, altı gezegenden birine veya daha fazlasına bahis yapmak ve gezegen konseyi üyesi olmak ve potansiyel olarak gezegeni yönetmek için aday olarak kaydolmak için kullanılabilir. NFT oyun kartları, kartları yükseltmek için “parlama” ve Thunderdome’da savaşma dahil, zaman içinde yeni ve yaratıcı şekillerde kullanılır.

TLM coin hangi borsalarda nasıl alınır

Trillium token en yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasında işlem görmektedir. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Gate.io borsasından da satın alınabilir. Aynı zamanda TLM coin edinmek için alternatif olarak Bitwell borsasında da alım satımı yapılmaktadır. Ayrıca Ethereum ile satın almak için Uniswap tercih edilebilir. Yerli borsalarda listelenmedi ancak Bnb ile TLM coin satın almak için Tr Binance borsası kullanılabilir.

TLM coin resmi kaynak adresleri

TLM coin resmi web sitesi
Tlm coin market verileri
Tlm coin beyaz sayfa adresi
Tlm coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply