TTT coin nedir TTT token Resmi Bilgiler

TTT coin, ethereum ağında çalışan döviz bozdurmada yardımcı olan teması transfer olan tek parçacık dalgalı defi (merkeziyetsiz) tabanlı erc-20 token. TTT, mevcut ortama kıyasla takas maliyetlerini ve ücretlerini en aza indirir ve Kâr Payı Dağıtımına sahiptir. 

Bankasız terimi, finansal nedenlerle banka hesabı olmayan bireyleri ifade eder ve bu sayının dünya genelinde 1,7 milyar olduğu tahmin edilmektedir. Bu, dünya nüfusunun yaklaşık dörtte birinin kaçınılmaz olarak mevcut finansal sistemden men edildiği anlamına geliyor. Ancak DeFi ile kullanıcının banka hesabı olup olmadığına bakılmaksızın sistemi kullanmak mümkündür.

TTT coin yorum – TTT coin geleceği

TTT coin yorum, bu kısımda ilk olarak şunu söylemek gerekiyor. Adı üzerinde amacı transfer üzerine kurulu bir token. Ancak hangi yaraya merhem oluyor derseniz, ethereum ağında malum transfer ücretleri belli , ttt bu ağ üzerinde transfer ücretlerini %50 oranında azaltığını iddia ediyor. Ayrıca yapılan transferin ardından işlem ücretinin %50 kadarını ttt token olarak geri kullanıcılarına yansıttığını söylüyor. Defi platformu üzerine kurulmuş TTT merkeziyetsiz olduğunu iddia ediyor. Bu tarz coin ve tokenlar var. Bu doğru ancak market sıralamasında yeni bir token olmasına rağmen rağbet görüp top 250 de olması bir talebin olduğunu gösteriyor.

TTT coin geleceği, hakkında biraz konuşmak gerekirse resmi beyaz sayfa adreslerinde gelecekte coin olacaklarını , mainnet planları olduklarını söylemişler. ismi The Transfer Token olan bir token, coin olmak için neden uğraşır ki. Yine de güzel bir hedef. Geleceğe dair resmi hesaplarında çok veri yok güncellenmesini beklemek gerek. 16 kişilik çekirdek ekibi 2 kişilik danışman ekibi mevcut. Güncel olarak Sosyal hesabı ve resmi sayfası takip edilirse geleceği hakkında daha doğru ve net bilgilere ulaşılabilir.

TTT Token Resmi Bilgiler ve inceleme

TTT coin kendi resmi sitesinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şunları yazmış:

Eternal Wallet kullanarak döviz bozdurma ve/veya yurtdışı havale işlemlerinde TTT coin almak veya satmak gerekli değildir. Kullanıcılar, her ülkenin fiat para birimine sabitlenmiş sabit paraları kullanabilir ve bir düğmeye tıklayarak sonsuz cüzdan içindeki diğer fiat para birimlerine geçebilir.

TTT’nin fiyatındaki dalgalanma, işlemleri etkilemez ve kripto para birimleri hakkında önceden bilgi sahibi olmaya gerek yoktur. Ebedi Cüzdan özünde dünyanın en kolay, en uygun fiyatlı ve en hızlı yöntemidir, döviz bozdurma ve denizaşırı havale işlemleri yapmak için onu nihai ekosistem cüzdanı yapar. Bu, denizaşırı havale tarihinde devrim yaratacak bir buluş.

TTT token resmi beyaz sayfa adresinde kendi hedefleri ile ilgili şunu yazmış:

Japonya, Amerika Birleşik Devletleri, Çin ve Filipinler’de Ebedi Cüzdan kullanmanın Denizaşırı Havale Mantığı ve DeFi yönleriyle ilgili patentler için başvuruda bulunduk.

TTT coin resmi beyaz sayfa kayıt bilgileri

Madeni Paranın Adı: Transfer Simgesi
Ticker sembolleri: TTT
Kanıt Türü: İş Kanıtı
Algoritma: Ethash
Jeton Standardı:ERC-20
Toplam Arz:2,000,000,000 TTT
Kripto Verilme Tarihi: 2020/03/30
Ortalama Blok Süresi:15 ~ 17
Blok Boyutu:15kb ~ 40kb

TTT coin hangi borsalarda var – TTT nasıl alınır

Bilinen borsaların aksine bir çok borsada listelenmiş olan TTT coin en yüksek hacimi XT borsasında , ikinci en yüksek hacimi ise Lbank borsasında yakalamış. Ayrıca Digifinex borsası ve Latoken borsasında da alım satımı yapılabiliyor. En düşük hacime sahip olduğu borsa ise p2pb2b borsasıdır.

Henüz yerli borsalarda listelenmemiş olan TTT coin almak için önce yerli borsalardan kripto para almak ardından alınacak coinin listelendiği borsalardan her hangi birine gönderim yapmak gerekir. Ardından da trade işlemi ile TTT coin sahibi olunabilir.

TTT coin resmi kaynak adresleri

TTT coin resmi sitesi
TTT coin market verileri
TTT coin beyaz sayfa adresi
TTT coin resmi sosyal hesabı

Comments (No)

Leave a Reply