Tvk coin nedir Yorum ve Geleceği

Tvk coin, dijital sanat üreten topluluğa eserleri için bir platform oluşturmak ve oluşturulan benzersiz eserleri bir ticaret ürünü olarak sunmak amacıyla Terra Virtua Kolect kuruluşu tarafından piyasaya sürülen token.

Nft kategorisinde talep toplamak için Ethereum alt yapısı ile oluşturulan TVK coin, Terra Virtua kuruluşunun yakıtıdır ve ayrıcalıklar, deneyimler ve fırsatlarla dolu bir dijital sanat dünyasını kullanıcıları ile buluşturmak için kullanılır. En iyi benzersiz eserler ile bir sosyal, hayran merkezli ekosisteme dayalıdır.

Tvk coin yorum

Öncelikle şunu söylemek gerekiyor şirket 2016 yılından beri aktif olarak benzersiz sanat kategorisinde kendine talep toplamak için çeşitli aktiviteler yapıyor. NFT kategorisi 2021 yılı itibari ile biraz canlanmış olsa da henüz çok rekabet gören bir kategori değil. Bunun sebebi yeni nesilin aslında farkında olmadan her gün bir dijital eser üretiyor olmasına rağmen bunun bir değerinin olmadığını düşünmesidir. Gelecekte bu fikirler değişebilir. Nasıl 2021 yılında Defi popüler olduysa ilerleyen zamanlarda Nft çılgınlığı da baş gösterebilir. Bu durumda adından bahsettirecek kripto para birimlerinden birisi de Tvk coin.

Diğer yandan geldiğimiz süreçte Nft pazarlarını hedef alan bir çok proje bunları oyun üzerinden gerçekleştirirken TVK coin Filmler, TV, Spor, Oyunlar, Müzik ve Sanat konuları üzerine yoğunlaşarak benzersiz bir sanat eseri pazarı oluşturmaya çalışıyor. Kullanıcılar platformda ellerindeki TVK coin miktarı ile eser satın alabiliyor ve aynı zamanda kendi eserlerini de satabiliyor. Ayıca bir topluluğu varsa Tvk coin alt yapısına bağlı olarak kendi kripto parasını da çıkartabiliyor. Nft sektörü gelecekte tutmayan bir kategori olarak sessizce karanlığa çökebilir, açıkcası böyle düşünen insan sayısı da oldukça fazla. Diğer yandan gelecekte Nft sektörünün kripto para piyasasında yer tutacağını kalıcı olacağını söyleyen insan sayısı da oldukça fazla. Bunu zaman gösterecektir.

Tvk coin geleceği

Öncelikle hali hazırda piyasaya sürülmesi ile birlikte Dünya’nın en büyük ve en hacimli borsası olan Binance’da listelenerek kendine daha fazla yatırımcı ve daha fazla kullanıcı bulmayı başardı. Tvk coin geleceği için resmi medium hesaplarından paylaşılan yol haritasında Filmler, TV, Spor, Oyunlar, Müzik ve Sanat kategorilerini NFT Dünyasına kendi platformları aracılığı ile entegre ederek sektörü Dünyaya açmak istediklerini ve bunun en büyük hedefleri olduğunu açıkladılar.

Aynı zamanda Tvk coin geleceği için resmi web sitesi aracılığı ile paylaştığı yol haritasında 2021-2022 yılları için daha büyük bir pazar alanı oluşturmayı hedeflediklerini ve pahalı bir ürün düşük bir fiyattan satışa sunulacağı zaman oluşacak yıkımı engellemek için oluşturulan kuyruk sisteminde geliştirmeler yapmayı hedeflediklerini açıkladılar.

Tvk coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Terra Virtua Kolect
Kripto para birimi: TVK
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Sertifika: Yok
Kurucu CEO: Gary Bracey
Konum, merkez: London, İngiltere
Kuruluş tarihi: 2017
Piyasaya çıkış tarihi: 2021
Toplam arz: 1 milyar 200 milyon adet
Maksimum arz: 1 milyar 200 milyon adet
Dolaşan tedarik: 220 milyon+

Not: Ctk coin kurucusu Gary Bracey, uzmanlık alanları: Proje Yönetimi, tasarım, pazarlama, sözleşme görüşmeleri, satış yönetimi.

Tvk coin resmi bilgiler ve inceleme

Tvk coin resmi web sitesi aracılığı ile kendi kripto paralarını neden üretme ihtiyacı duydukları hakkında şu açıklamayı yapmış:

Terra Virtua kullanıcılarına değer katmak için neler getireceğimizi gerçekten dikkatlice düşünerek çok zaman harcadık. Süper ilgi çekici, çekici bir deneyim yaratmak için Blockchain, NFT’ler, DeFi dünyasından en iyi olanı alıp oyun ve ödüllerde sevdiğimiz şeylerle birleştirmek istedik.

Terra Virtua kuruluşu ödeme aracı olan Tvk coin resmi web sitesi aracılığı ile kullanım alanları hakkında şu açıklamayı yapmış:

Kendi dijital koleksiyonlarınızı oluşturabilirsiniz . Bir markaysanız, etkileyici biriyseniz veya harika bir içeriğiniz varsa, harika 2D, animasyonlu ve hatta 3D NFT’ler oluşturmanıza olanak tanıyan bir araç seti sağlanmaktadır. Bunları daha sonra pazar yeri, Galeri, Fancave ve AR dahil olmak üzere tüm alanlarımıza dağıtabilirsiniz. Ayrıca TVK coin ile kendi hayran tokeninizi bile oluşturabilirsiniz.

Tvk coin özellikleri

Prestij Kulübü :NFT airdrop’ları, koleksiyon ödülleri, önizlemeler, TVK bonusları ve ekstra platform özellikleri kazanmak için özel Terra Virtua Prestige kulüplerine katılmak için TVK’ya bahis(stake) yapılabilir.

Oluşturmak: Terra Forma araçlarını kullanarak kendi dijital koleksiyonlarınızı ve taraftar jetonlarınızı oluşturabilirsiniz. Platformumuzda markanıza güç katın veya kreasyonlarınızdan ve becerilerinizden para kazanabilirsiniz.

Ödüller: Platformda ne kadar çok şey yaparsanız o kadar çok ödüllendirilebilirsiniz. Yarışmaları, görevleri tamamlayın, takas edin, yönetin ve yönetin ve NFT ve TVK ödüllerini alınabilir.

Çiftlik: Başka hiçbir yerde bulunmayan özel, takas edilebilir NFT’leri toplamak için TVK’yı kullanılabilir.

Tvk coin hangi borsalarda nasıl alınır

Hali hazırda Dünyanın en büyük ve en hacimli borsasında listelenmeyi başarmış olan Tvk coin en yüksek alım satım hacmini Binance borsasında gerçekleştiriyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Coinex borsasından da satın alınabilir. Aynı zamanda 0x, Bitmax ve 1inc borsalarından da alım satımı yapılabilir. Ethereum ile Tvk coin almak için Uniswap tercih edilebilir. Türkiye içi satın almak için Binance Türkiye kullanılabilir.

Tvk coin resmi kaynak adresleri

Tvk coin resmi web sitesi
Tvk coin market verileri
Tvk coin beyaz sayfa adresi
Tvk coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply