UBT coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Ubt coin, işletmelerin blockchain teknolojisinden yararlanmalarına yardımcı olmak amacıyla Unibright kurumunun kurumsal düzeyde blok zinciri çözümleri, entegrasyon platformları ve tokenize edilmiş varlıklara odaklanan bir ekosistemi desteklemesi için Ethereum alt yapısı ile çıkartılmış token.

Kurucuları Marten Jung ve Stefan Schmidt olan Ubt coin Almanya merkezli ve iş süreçleri ve entegrasyon konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahip blok zinciri uzmanları, mimarlar, geliştiriciler ve danışmanlardan oluşan bir ekipten oluşuyor. 

Utc coin yorum ve Unibright geleceği

Utc coin yorum, kısmında öncelikle disiplini ile ünlü olan Almanya’nın kariyer yapmış iki ismi kuruculuğunu üstlenerek Ethereum alt yapısında Utc tokeni üreterek arzın tamamını dolaşıma sunmayı ve kendilerine yatırımcı toplamayı başarmış. Market sıralamasında da iyi yerlere geldi halen potansiyeli devam ediyor. Ancak Top 100 e çıkmak işletmelerden toplanan yatırım ve kurum bütçesi ile bir yere kadar gelebilir. Artık kodlama ve güvenlik konularında seri adımlar atılarak Utc token ana ağına geçiş yaparsa yani Mainnet tamamlayıp Coin olursa sıralamada ki yerini yükseklere taşıyabilir. Ayrıca henüz Binance ve Coinbase borsasında listelenmiş değil ve listelenmemesi için önünde hiç bir engel yok. Bu listelenmeler gerçekleşirse zaten yükselen trendi var ve bu trend oldukça dikleşebilir. Aksi halde 20 yıldır bu işlerin içinde olduğunu söyleyen ekibi Ethereum alt yapısında kalmaya devam ederse yaprak dökümü de başlayabilir.

Utc coin geleceği, hakkında öncelikle Almanya da işletmelerin kripto paraya artan ilgisi zaten biliniyor. Bu entegrasyonu sağlayabilen Utc coin kendisine oldukça çeşitli mecralarda yatırımcılar toplamış ve bir sürü ortaklık ve partnerlik yapmış. Almanya hükümeti kripto paralara bakış açısını değiştirmediği sürece geleceğe doğru iyi adımlar atma potansiyeli var. Ayrıca resmi sitelerinde 2021 yılı için Unibright’ın yazılımının Kurumsal Blok Zinciri, entegrasyon projelerinde verimli kullanımı konusunda geliştirilecektir diye açıklama yapmışlar. Henüz 2021 de geliştirmeler ile uğraştıklarını söyledikleri için 2022 veya sonrası için daha olumlu büyük adımlar atması bekleniyor. En son güncel bilgileri almak için sayfanın en altındaki adresleri kontrol edebilirsiniz.

Ubt coin resmi bilgiler ve Unibright inceleme

Unibright kurumunun tokeni olan Ubtc coin resmi beyaz sayfa adresinde kendi kripto paraları ile neyi amaçladıkları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Unibright’ın amacı, blockchain’in vaatlerinden yararlanmaktır. Tüm bu sürüş işleri için teknoloji. Blockchain tabanlı iş entegrasyonu için Unibright birleşik bir çerçevedir ve şablon tabanlı, görsel bir iş tanımı oluşturur. Entegrasyon iş akışları ve otomatik akıllı sözleşme oluşturma konularında hizmet verir.

İş süreçlerini tek bir kod satırı olmadan blok zincirine entegre ettiklerini söyleyen Ubtc coin yöneticileri resmi web adresinde misyonları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Misyonumuz, blockchain tabanlı işletmeler için ilk birleşik çerçeve entegrasyonu sağlamaktır. Blockchain teknolojisinin yaygınlaşmasını bekliyoruz ve bu nedenle blok zinciri teknolojisinin kullanımını daha uygulanabilir ve verimli hale getirmek istiyoruz. Sadece kripto para alışverişi yapmayanlar için değil, gerçek iş yürütenler için de uygundur. Şehirler için ilk sağlayıcı olmak için iyi bir konumdayız.

Utc Coin Teknik Bilgiler

Sembol: UBT
Tür: ERC20
Madencilik: Yok
Kurucular: Marten Jung ve Stefan Schmidt
Başlangıç ​​tarihi token satışı: 20 Nisan 2018
Maksimum Arz: 150 Milyon jeton
Halka açık token satışı: 100,5 Milyon jeton (satılmamış jetonlar yakılacak)
Fiyat 1 UBT = 0,14 ABD Doları
Minimum Üst Sınır (tüm ön satışlar dahil): 2.200.000 USD
Maksimum Sınır (genel token satışı): 13.542.375 USD
Kabul Edilen Kripto Para Birimleri: ETH, BTC, Shapeshift.io aracılığıyla diğerleri
Yargı yetkisi: Almanya

Not: Utc coin toplam arzın tamamını dağıtmayı başardı ve %100 lük kısım dolaşımdadır.

Utc Coin Dağıtım Bilgileri

Maksimum Arz: 150 milyon adet Utc token

  • Halka açık token satışında %67
  • Erken alıcılara satılan %9
  • %6 ekibe (12 ay boyunca kilitli)
  • %12 soğuk hava deposu likidite rezervi
  • %6 yasal / jeton satış giderleri

Token Satış Geliri Dağıtımı

  • Platform geliştirme için (en az) %50
  • (En fazla) İş Kullanım Örnekleri için %20 Şablon Oluşturma

Utc coin hangi borsalarda ve Nasıl Alınır

Coin market sıralamasında top 250 de yerini almış olan Utc coin en yüksek alım satım hacmi ile Bittrex borsasında listeleniyor. Aynı zamanda ikinci en yüksek alım satım hacmi ile Hitbtc borsasından da alınabilir. Ayrıca Utc coin almak için Liquid ve Bidesk borsaları da tercih edilebilir. Alternatif olarak Ubtc token Ethereum ile Uniswap dan da satın alınabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi.

Utc coin Resmi Kaynak adresleri

Utc coin resmi web adresi
Utc coin market verileri
Utc coin beyaz sayfa adresi
Utc coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply