Uos coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Uos coin, oyunculara ve oyun geliştiricilere tek bir çatı altında endüstrisi hizmetleri sunmak için Ethereum alt yapısı ile oluşturulmuş tek bir oturum açma yoluyla erişilebilen ilk eğlence platformunun kripto para birimidir.

Ultra platformu ile uos coin kullanıcılarına oyunları keşfetme, satın alma ve oynama, canlı yayın akışlarını izleme, en sevilen oyuncular ile etkileşime geçme, yarışmalara katılma, rekabet etme. turnuvalar ve çok daha fazlasını imkan olarak sunuyor. Ultra, oyun alanını geliştiriciler, oyuncular, yayıncılar ve ekosistemdeki herkes için eşitleyerek oyun dağıtımını dönüştürür. Uos coin, Ultra aracılığıyla satılabilir ve merkezi olmayan Jetonlarımızın doğası gereği, bunları harici olarak satmak da mümkündür.

Uos coin yorum ve Uos geleceği

Uos coin yorum, kısmında öncelikle platformun oldukça köklü ve eski platform olduğunu ancak 2018 yılında kripto para işlerine ve blockchain işine heves ettiklerini söylemek mümkün. Kendi platformları için çıkardıkları uos coin ile birlikte oyun sektöründe kendi kripto para birimlerine kullanım alanı yaratmayı başardılar. Kendi Ultra adlı platformlarında kullanıcılarına bir çok çeşitli yöntem ile token dağıtıyorlar. Bir çok borsada listelendiği için bu tokenlar dolara çevirilebilir yada yatırım amaçlı hodl edilebilir. Henüz dağıtım tamamlanmadı arzın büyük kısmı şimdilik dağıtılmamış. Bu da uos coin geleceğine inananlar için bir fırsat. Ancak arzın büyük kısmı dağıtılmadığı için arz arttıkça fiyatta olumsuz etkiler de artabilir.

Uos coin geleceği, hakkında öncelikle söylemek istediğim Ultra platformu arka planda kendi oyununu çıkarmak için bir yol belirlemiş. Henüz daha fikir aşamasında olduğunu görüyoruz. Açıkladıkları son ilerlemelere bakacak olursak Şirket içi Oracle artık çalışır durumda. Ultra Cüzdan artık kullanıcının UOS bakiyesinin yanında itibari değeri de gösteriyor. Bu, Oracle’ın canlı verilerini kullanarak mümkün olur ve bir kullanıcının kendi yerel itibari para birimini (Dolar, Euro, vb.) cüzdanında görmesine olanak tanır. Uos coin geleceği için belirlenmiş yol haritası yok. Sadece haftalık güncellemeler ile takip edilebilir. Resmi adresler en aşağıda paylaşılmıştır.

Uos coin teknik bilgiler

İsim: Uos
Tür: Token
Alt Yapı: Ethereum
Piyasaya çıkış tarihi: 2019
Toplam arz: 1 milyar adet
Maksimum arz: Belli değil
Dolaşımdaki Miktar: Henüz tamamlanmamış.
Platform gelir payı: %15

Tüm oyun satış karının %5’i, Ultra’nın “Oyun Geliştirme ve Edinme Savaş Sandığı.” Bu paralar akıllı bir sözleşmede en az 2 yıllık bir süre için donmuş kalacak.

Uos coin resmi bilgiler ve inceleme

Ultra, herkesin kendi oyununu oluşturmasına ve işletmesine izin veren bir çözüm sunar dağıtım platformu veya sanal mal ticareti hizmeti. Bu üçüncü taraf hizmetleri hala çalışması için Ultra madeni paralar ve çok seviyeli gibi temel platform özelliklerimiz gerekir. Tavsiye programları, blok zincirimiz aracılığıyla tüm mağazalarda uygulanır.

Uos token yöneticileri resmi web adresinde misyonları hakkında şu açıklamayı yapmış:

Misyonumuz birinci sınıf bir PC oyunu oluşturmak. Yayıncılık platformu ve ekosistemi sağlayarak mevcut dağıtım tekeline oyun geliştiricilere, oyunculara ve ünlü oyunculara yeni fırsatlar sağlamak.

Ultra kendi çıkarttığı token olan Uos coin ile oyuncu ağı inşa etmeye başlamış ve hangi yaraya merhem olmak istedikleri konusunda şu açıklamayı yapmış:

● Geliştiricilere Daha Adil Olun

Geliştiriciler, daha hızlı ödeme ile +%21 daha fazla satış geliri elde ediyor

● Etkili Pazarlama Araçları Sağlayın

Geliştiriciler, bir dizi yeni iş ve pazarlama aracına erişim elde eder

● Yeni Gelir Akışlarını Tanıtın

Geliştiriciler ve oyuncular bir dizi yeni gelire erişebilecek fırsatlar

● Zengin Token Tabanlı Ekonomi Oluşturun

Yönlendirme bonuslarını, dijital ürünleri, ödül programlarını ve daha fazlasını güçlendirmek

● Sektör Liderleri Tarafından Desteklenme

Ultra’nın arkasındaki ekip, oyun endüstrisinde uzun bir geçmişe sahiptir ve üst düzey ilişkiler ağı dünyayı kapsıyor.

Oyuncular, Ultra’yı kullanarak yeni satın aldıkları oyunun keyfini daha önce indirmelerini tamamladılar. Eksik veriler indirilmeye devam ederken oyuncular oynuyor.

Uos coin ücretsiz kazanç sistemi

Ultra’nın temel kullanıcı deneyimi felsefelerinden biri, oyunculara kolayca ve anında Uos coin kazanma imkanı sunuyor. Bunlar:

● Yönlendiren Oyuncular veya Geliştiriciler
● Betalara Katılım;
● Reklamları Görüntüleme
● Dijital Ürünlerin Ticareti
● Etkinliğimize katılmak
● Ultra Go Mobile yazılımını yükleme
● Oynaması Ücretsiz PC oyununu yükleme
● Hataları Bildirme
● İnceleme Yazma
● Sosyal ağlarda İçerik Paylaşma
● Yarışmalarda yarışmak

Uos coin hangi borsalarda – Uos Nasıl alınır

Hali hazırda bir çok borsada listelenmiş olan Uos coin en yüksek alım satım hacmi ile birincisi sırada Kucoin borsasında listeleniyor. En büyük ikinci alım satım hacmi ile Bithumb borsasında işlem gören Uos coin almak için ayrıca Bitfinex borsası ya da Uniswap aracılığı ile de Uos alınabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi. Meşhur uos coin sahibi olmak için öncelikle yerli borsalardan kripto para alıp, uos listelenen borsalara transfer etmek ve ardından trade işlemi yapmak gerekir.

Uos Resmi kaynak adresleri

Uos coin resmi site
Uos coin market verileri
Uos beyaz sayfa adresi
Uos resmi sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply