Vgx coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Vgx coin, kripto para ticaretinde alım ve satım işlemlerine belirli bir komisyon ile aracılık eden Voyager kuruluşunun Ethereum alt yapısında ekim 2018 yılında çıkardığı token.

Voyager kuruluşunun kripto para birimi olan Vgx coin hem kişiler hem de kurumlar için kripto varlık sektöründe anında çözüm bulmak için ortaya çıkan bir projedir. Kendilerini bugüne kadarki en heyecan verici varlık sınıfı olan kriptoda, yatırımcıları güçlendirmeye ve onlara hizmet etmeye kendini adamış bir finans ve teknoloji endüstrisi gazileri ekibi olarak gören kuruluş E-TRADE, Uber, TradeIt, Lightspeed Financial ve daha fazlası gibi önde gelen kuruluşlardan onlarca yıllık deneyimlerini birleştirerek Vgx coin için zemin hazırlandığını belirtiyor.

Vgx coin yorum ve Vgx coin geleceği

Vgx coin yorum, kısmında öncelikle arkasında piyasa yapıcılığı ile ünlü Stephen Ehrlich bulunan ve kodaman diye hitap ettiğimiz kitleyi hedef olarak edinmiş , Dünyanın en yüksek ve en hacimli borsalarında kendine yer edinmiş bir Vgx token hakkında konuştuğumuzu bildirmek isterim. Günümüzde bir çok kurum ve kuruluş zaten OTB hizmeti veriyor ancak Vgx burada köklü bir geçmişten geliyor olması ve ekibin gerçekten güçlü bir piyasa yapıcı rolü üstlenmesi ve tercih edenlerin memnun olduğu bir platform dolayısı ile kendisine yatırımcı ve kullanıcı bulmayı başarıyor. Coinmarket sıralamasında top 100 listesinde zaman zaman adını gördüğümüz Vgx coin arka planda kodaman kitlelere toptan kripto para satıyor. Böylece hem fiyatta sert dalgalanmalar olmuyor, hem kullanıcı tek bir fiyattan dilediği kadar kripto para satın alabiliyor. Böylece alan da satan da razı olmuş oluyor.

Vgx coin geleceği, hakkında öncelikle çıkışından bu zamana uzun yıllar geçmesine rağmen henüz ana ağına geçiş yapmadı ve kariyerine Ethereum alt yapısında token olarak devam ediyor. Aslında tüm hedeflerini eth alt yapısında gerçekleştirebiliyorlar. Geçtiğimiz günlerde kuruluş denetlendi ve toplam 223 milyon olan arzın tamamının piyasada dolaşımda olduğunu doğruladı. Böylece gelecekte arzın artması ile fiyatın düşmesi gibi beklentiler ortadan kalkmış oldu. Ayrıca Vgx coin yatırımcılarına ve kullanıcılarına Stake etme yöntemi ile çeşitli faizler sunuyor. Çıkarmış oldukları akıllı mobil cüzdan ile komisyonsuz alım ve satım işlemleri sunuyor. Vgx coin geleceği için paylaşılmış bir yol haritası henüz bulunmuyor. Sayfanın altında bulunan resmi kaynak adreslerinde güncel son durumlar hakkında haberdar olabilirsiniz.

Not: Ayrıca Amerika ve Silikon Vadisi merkezli kripto paraların da dahil olduğu bir çok kripto para biriminin sağlıklı bir geleceğe ulaşması için Amerika Hükümetinin ve Merkez Bankasının kripto paralara bakış açısını değiştirmesi gerektiğini unutmamak gerekir.

Vgx coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Voyager
Kripto para birimi: Vgx
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Sertifika: QuantStamp
Kuruluş yılı: 2017
Konum: New Jersey, ABD
Kurucu: Stephen Ehrlich
Madencilik: Yok
Madencilik türü: Faiz ve Stake
Toplam arz: 222.3 milyon
Maksimum arz: 222.3 milyon
Dolaşan arz: Tamamı

Not: Vgx coin bir araya gelen yerleşik Wall Street ve Silikon Vadisi girişimcileri tarafından kuruldu. Voyager kuruluşu ve Vgx coin kurucusu ve baş yöneticisi: Stephen Ehrlich, sekiz büyük satın alma işleminden sorumluolduğu Lightspeed Financial’ı kurdu ve yönetti. Komisyonculuk ve piyasa yapısı uzmanıdır. Geçmişte de E-trade profesyonel trade LLC’nin Ceo görevini üstlenmişti.

Vgx coin resmi bilgiler ve inceleme

Voyager kuruluşunun ödeme aracı olan Vgx coin kendi resmi web sitesinde misyonları hakkında şu açıklamayı yapmış:

Misyonumuz, her yatırımcıya kripto varlık ticaretine güvenilir ve güvenli bir erişim noktası sağlamaktır. Sınıfının en iyisi müşteri hizmeti, en popüler varlıklara benzersiz erişim ve komisyonsuz ticaret sunuyoruz.

Ayrıca Vgx coin resmi web adresinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Voyager Institutional, kurumsal yatırımcılara kripto varlık ticareti yapmak için anahtar teslimi bir çözüm sunan bir komisyoncu olan Voyager Digital Brokerage LTD’nin sahibi ve işletmecisidir. Doğrudan insan desteği ve güvenli, esnek yerleşim ile eksiksiz bir uçtan uca kurumsal ticaret çözümü sunuyoruz.

Aynı zamanda Voyager kuruluşu neden Vgx coin sorusuna cevap vermek için şu açıklamayı yapmış:

Voyager, kurumsal düzeyde açık mimari platformu aracılığıyla yatırımcılara en iyi uygulama, veri ve saklama hizmetlerini sunar. Vgx coin, dijital varlıkların pazara ticareti için daha iyi, daha şeffaf ve uygun maliyetli bir alternatif sunmak üzere kuruldu.

Vgx coin özellikleri nelerdir

Daha geniş bir pazar erişimi

Tek bir hesap veya cüzdan aracılığıyla birden fazla borsa ve OTC likidite sağlayıcısı arasında ticaret yapın. Voyager, büyük ölçüde parçalanmış kripto ekosistemini birleştirerek yatırımcılara eşsiz hız, likidite ve güvenlik sunuyor.

Daha fazla verimlilik

Voyager, yatırımcıların kripto varlıklarını etkin ve güvenli bir şekilde takas etmeleri ve yönetmeleri için tek bir erişim noktası sağlayarak bireysel değişim hesaplarına, cüzdanlara ve anahtarlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Güvenlik

Voyager’da güvenlik bir numaralı önceliğimizdir. Son teknoloji saklama çözümlerimiz, kripto varlıklarınızı güvenli ve güvenli bir şekilde saklar. Voyager, sıcak ve soğuk depolamayı birleştirerek hem koruma hem de kullanılabilirlik sağlar.

Stratejik Vizyon

Voyager’ın yerleşik Wall Street ve Silikon Vadisi girişimcilerinden oluşan ekibi, şu anda dijital ticarette mevcut olan engelleri ortadan kaldırıyor. Amacımız, bu heyecan verici yeni varlık sınıfının hak ettiği yeniliği sunarken, geleneksel hisse senetleri dünyasının en iyilerini kriptoya getirmektir.

Vgx Nasıl Alınır – Hangi Borsalarda Var

Hali hazırda Dünyanın en büyük ve en hacimli borsasında listelenmeyi başarmış olan Vgx coin en yükse kalım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsası yer alıyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Hitbtc borsasında listeleniyor. Ayrıca Vgx coin almak için Coinex ya da Automars borsaları da tercih edilebilir. Ethereum ile Vgx coin almak için Uniswap tercih edilebilir. Henüz yerli borsalarda listelenmiyor ancak Tr Binance aracılığı ile alınabilir.

Vgx coin resmi kaynak adresleri

Vgx coin resmi web site
Vgx coin market verileri
Vgx coin beyaz sayfa adresi
Vgx coin resmi sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply