Wnxm coin nedir Resmi Bilgiler

Wnxm coin, defi kategorisinde sermaye temini teşvik etme ve teminat satın alma konularında bireylerin riskleri bir araya toplayarak bir risk paylaşım havuzu oluşturmak için Wrapped NXM kuruluşunun ödeme birimi olarak çıkardığı token.

Wnxm coin Ethereum alt yapısı ile Hugh Karp tarafından kuruldu ve 2020 yılında piyasaya çıkarıldı. Sigorta sektörü için alternatif bir risk taşıyıcısı olmayı hedef olarak gören Wnxm coin yöneticileri ademi merkeziyetçilik yoluyla bireyleri güçlendirmek ve Nexus Mutual topluluğunu büyütmeyi hedeflediklerini belirtiyorlar.

Wnxm coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Nexus Mutual
Kripto para birimi: Wnxm
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Sertifika: Yok
Şirket kuruluş yılı: Ağustos 2017
Kurucu: Hugh Karp
Token piyasaya çıkış yılı: 2020
Konum: İngiltere ve Galler
Toplam arz: 1.7 milyon
Maksimum arz: 1.7 milyon
Dolaşımdaki Arz: Tamamı

WNXM kurucusu, Hugh Karp, Global bir reasürör için UK Life operasyonlarının CFO’su da dahil olmak üzere çok çeşitli sigorta ve reasürans rollerinde 15 yıllık deneyime sahip sigorta uzmanı ve aktüer. 2011’den beri Blockchain meraklısı.

Wnxm coin yorum

Wnxm yorum, kısmında öncelikle henüz yeni bir proje olmasına rağmen arkasında bulunan 2016 yılı çıkışlı sigorta kurumunun destekleriyle Dünyanın en büyük hacimli Binance borsasında listelenmeyi başarmış. Ardından Global çapta kripto para borsası olan Huobi Global borsasında listelenmiş bir token hakkında konuşacağız. Kuruluşun sigorta kapsamlı alanında tüm işlemler Nxm belirteci ile yapılıyor. Wnxm coin ise yalnızca orijinal NXM sarılarak oluşturulabilen 1’e 1 destekli bir belirteçtir. NXM sadece üyeler arasında takas edilebilir; wNXM tamamen takas edilebilir ancak Nexus Mutual platformunda hiçbir şekilde kullanılamaz. Wnxm coin fiyatı piyasa güçlerine tabidir. Piyasa yapıcı tarafından yönetildiğini böylelikle görüyoruz. Burada önemli bir etken ise piyasa yapıcısı olan kuruluşları genellikle her borsa destekler ve listelemesine alır, bu doğrudan hacim getiriyor. Bu yüzden de gelecekte daha çok borsa da listelenme ihtimali bulunuyor. Ancak bir yaraya merhem oluyor mu derseniz Ethereum alt yapısında köklü bir sigorta şirketinin hevesle çıkardığı bir token demek yeterli olur. Blockchain’e ihtiyaçları var mı gelecekte bu daha iyi anlaşılacak.

Wnxm coin geleceği

Wnxm geleceği, kısmında öncelikle paylaşılmış bir yol haritaları bulunmuyor. Wnxm coin belirtecini Nexus Mutual kuruluşu desteklemektedir.  Kuruluşun açıklamasına göre ”wNXM müşterek tarafından yönetilmez ve fiyatı piyasa güçlerine tabidir; bu, bağlama eğrisi tarafından belirlenen NXM fiyatı ile merkezi olmayan borsalar aracılığıyla ticaret tarafından belirlenen wNXM fiyatı arasında bir farkla sonuçlanabilir.” Buradan anlıyoruz ki kuruluşun geleceği ile Wnxm coin geleceği aynı olmayabilir. Yine de kısa bir süreç içerisinde hızla kendine borsalarda yer bulduğu için, ileriye dönük sigorta kapsamı ile blockchain teknolojisini bir nokta da birleştirebilir ve bu olumlu bir dönüş olabilir. Kendi ağına üç yeni protokol daha ekleyen Nexus Mutual kuruluşu yeni stake ve tahmin gelirleri ile de kendisine yatırımcı topluyor. Ayrıca Wnxm coin geleceği güçlendirmek için kendisine iş arkadaşları arıyor iletişim bilgileri şunlar:

Topluluk Katılımı Merkezimiz (topluluk fonu tarafından desteklenmektedir), Discord’umuzu yükseltmeye dahil olmak isteyen veya topluluk katılımını teşvik etmek için diğer ilgili becerilere sahip topluluk üyeleri arıyor. Bu sana benziyorsa, Discord’dan Kendrea ile iletişime geç!

Wnxm coin resmi bilgiler

Nexus Mutual kuruluşunun kripto para birimi olan Wnxm coin resmi web sitesinde kendi kullanım alanları ile ilgili şu açıklamayı yapmış:

Wnxm coin sahipleri üyelik haklarından yararlanabilir ve WNXM, teminat satın almak ve ayrıca talep değerlendirmesine,, sigortaya ve yönetime katılmak için kullanılabilir. Token alımlarından elde edilen tüm fonlar üyelere ait olur.

Wnxm token sahiplerinin ayrıcalıkları konusunda kurum resmi web adresinde şu açıklamayı yapmış:

Mutual’a katıldığınızda, bir Birleşik Krallık şirketinin yasal üyesi olursunuz. Üyelik haklarınız yasal anlaşmalarla desteklenecektir. Tüm üyelerin fon havuzu üzerinde yasal hakları olacaktır. Üyeler, bir protokolün akıllı sözleşmelerine fon aktarırken veya bir emanetçide fon tutarken maddi kayıplara karşı koruma sağlamak için teminat satın alabilir. Nexus Mutual, isteğe bağlı bir karşılıklıdır ve Wnxm coin ile desteklediği her üye, karşılıklılığın orantılı sahipliğini temsil eder. Sistem karşılıklı olarak, Ethereum blok zincirinde çalışır.

Wnxm coin kuruluşunun sistemine üye olunarak neler yapılabilir?

  • İsteğe bağlı kapak ürünleri satın alın.
  • Karşılıklı fonlara katkıda bulunun ve NXM jetonlarını tutun.
  • Riski diğer üyelerle paylaşın.
  • Risk Değerlendiricisi olarak hareket edin .
  • Talep Değerlendiricileri olarak hareket edin .
  • Yönetişim önerilerini ortaya koyun.
  • Ekip veya diğer üyeler tarafından öne sürülen tekliflere oy verin.

Wnxm coin özellikleri

Blockchain tabanlı bir çözüm

Nexus Mutual, Ethereum’un gücünü kullanır, böylece insanlar bir sigorta şirketine ihtiyaç duymadan riski birlikte paylaşabilir.

Topluluk Odaklı

Sigorta şirketi yok. Nexus Mutual, tamamen üyeleri tarafından yönetilmektedir. Hangi iddiaların geçerli olduğuna yalnızca üyeler karar verebilir. Tüm üye kararları, Ethereum genel blok zincirindeki akıllı sözleşmelerle kaydedilir ve uygulanır.

Akıllı Sözleşme Kapağı

Akıllı sözleşme kodunda güvenli risk ve olası hatalar. The DAO hack veya Parity multi-sig cüzdan sorunları gibi olaylardan haberdar olunabilir.

Sigortanın yerini alacak müşterekler

Alternatif bir risk paylaşım platformu oluşturuluyor ve gelecekte, deprem sigortası gibi daha standart ürünlerin yanı sıra kripto cüzdan kapağı sunulacak.

Wnxm coin hangi borsalarda var – Nasıl alınır

Piyasaya çıkışı oldukça hızlı olan Wnxm token almak için en yüksek alım satım hacmi ile Binance borsası birinci sırada yer alıyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Huobi Global borsasından da satın alınabilir. Ayrıca Gate.io ve Okex borsasından da alınabilir. Ayrıca ethereum ile almak için Uniswap tercih edilebilir.

Wnxm coin resmi kaynak adresleri

Wnxm coin resmi site
Wnxm coin market verileri
Wnxm coin beyaz sayfa
Wnxm coin sosyal medya hesabı

Comment (1)

Leave a Reply