Xamp coin nedir Antiample token inceleme

Xamp coin, ethereum ağında erc-20 token olarak hedefleri sürekli azalan arz ile sürekli artan fiyatı sağlamak. Temel fikir, coin dağılımının bir yüzdesine sahip olmak, ancak belirli bir token miktarına sahip olmamanızdır. Bu, protokolün toplam sirkülasyonu güncellemesine olanak tanır ve bu da sahip olduğunuz bireysel token sayısını etkiler. Toplam token adeti düşerse, her tokenin tekil değeri artar.

Kısaca açıklamak gerekirse Xamp coin, çıkarmış olduğu 990 milyon adet tokenin tamamını piyasaya sürmek yerine , kim ne kadar Xamp token aldıysa aynı miktarda Xamp tokeni yakarak. Hem toplam arzı düşürmeyi hemde coin fiyatını sabitlemeyi ya da yükseltmeyi hedefliyor. Resmi sitelerinde para yaktıkları bir videoyu paylaşmışlar. Değişik bir token.

Xamp Coin inceleme ve Xamp Token Resmi Bilgileri

Xamp coin yöneticileri kendi coinlerinin nasıl ortaya çıktığını şöyle açıklamışlar:

Blok zincirinde geleneksel finansal yapıları yeniden yaratmaya çalışmak yerine, onların antitezi olarak hizmet eden yapılar geliştirmeliyiz. Aksi takdirde, modern finansal sistemin doğasında bulunan aynı sorunlar ancak bir kez daha tekrarlanacaktır.

Ayrıca Xamp Token için resmi sitelerinde şu açıklamayı yapmışlar.

Antiample (Xamp), Ethereum blok zincirindeki bir ERC20 jetonudur. Normal bir ERC20 jetonunun aksine, Antiample’ın arzı sürekli olarak azalır. Antiample sahipleri, bir miktar Antiample yerine tokenin toplam arzının bir kısmına sahiptir. 1 Antiample jetonunun değeri düştüğünde, arz en az %1 azalır. Bu, her bir Antiample’ın daha değerli olmasına neden olur.

Ampleforth, arz ve talebe dayalı olarak daha fazla token çıkarırken, biz onu sürekli olarak yok ediyoruz. Kripto para birimi, deflasyonist varlıklar kavramı üzerine doğdu. Antiample bu konsepti en uç noktalara taşıyor.

Xamp Token nasıl çalışır

Ampleforth, Xamp token mekaniğini 1,00 dolara sabitlemeye çalışan sentetik bir varlık oluşturmak için kullanır. Ancak bunu arza jeton ekleyerek yaparlar. Bu esasen ABD Dolarının satın alma gücünü her yıl benzer tutmak için arzı artırmasıyla aynıdır. Daha fazla insan doğduğu, daha fazla iş yaratıldığı ve daha fazla kaynak tüketildiği için daha fazla para talebi yaratılır. ABD Merkez Bankası, bir doların fiyatının istikrarı korumak için düşmesini sağlamak için bu şekilde daha fazla para basıyor.

Federal Rezerv’i veya enflasyon kavramını gerçekten sevmiyoruz. Bu nedenle protokolümüzde arz miktarını artırmak için herhangi bir yöntem bulunmamaktadır. Sahip olduğu tek yöntem, %0’ın üzerinde ayarlanabilir bir yüzde ile azaltmaktır.

Xamp token nereden alınır Xamp coin hangi borsalarda var

Henüz daha yeni bir token olma sebebiyle bir borsa da yok. Ancak her ethereum tabanlı tokenda olduğu gibi Xamp token almak isterseniz uniswap kullanabilirsiniz. Ayrıca 0x protocol den de alım yapılabilir. Acemi iseniz youtube de uniswap ile alım satım konularını izleyebilirsiniz.

Xamp Coin Yorum ve geleceği hakkında bilgi

Değişik bir token. Ethereum ağında erc-20 tabanlı, toplam arzın yarısını halka dağıtmış büyük ihtimal diğer yarısını da yakmışlar. Ya da yakmaya devam ediyorlar. Kendi sitelerinde de açıkladıkları gibi Serbest piyasa nasıl davranacak? Tüccarlar sürekli azalan arza nasıl tepki verecek? Bunlara bir cevabımız yok demişler.

Xamp token geleceği hakkında net bir fikir vermek zor. Bunu ancak zaman gösterebilir. Daha önce coin yakarak fiyatını artırmak isteyen bir sürü coin gördüm. Bunlardan birisi mesela Bnb. Ancak bir yaraya merhem olmayan, kullanım alanı bulamayan ama sadece arzı azaltarak piyasa da yüksek yerlere geleceğini söyleyen token için yorum yapmak zor. Ancak çatır çatır ürettikleri tokenları satın alıp yakıp ardından kanıtları ile birlikte paylaşıyorlar. Bunu da söylemek şart.

Xamp Coin Resmi kaynak adresleri

Xamp token resmi sitesi
Xamp token coin market verileri
Xamp token beyaz sayfa adresi

Comments (No)

Leave a Reply