Xwc coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Xwc coin, Whitecoin kuruluşunun çok tünelli iletişim protokolü aracılığı ile blok zincirler arasında ki ara bağlantıyı kullanan halka açık bir kripto para zincirinin ödeme birimidir ve 2014 yılında kurulmuştur.

Whitecoin, stake ederek çeşitli faiz ve madencilik oranları sunduğu gibi ayrıca kendi ekosisteminin önemli bir parçası olarak Xwc coin ile zincirler arası bir blok zinciri ekolojik altyapısı oluşturmak için, Random Proof of Stake (RPOS) konsensüsü, Whitecoin Axis, Whitecoin Wallet, merkezi olmayan madencilik havuzları ve akıllı sözleşme platformlarını benimser.

Xwc coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Whitecoin
Konum: Singapur
Kripto para birimi: XWC
Tür: Coin
Proje yılı: 2014
Madencilik: Var
Madencilik Türü: PoS
Madencilik V2: RPoS
Toplam arz: 930 milyon(07-21)
Maksimum arz: 1 milyar
Dolaşımdaki miktar: Henüz tamamlanmadı

Whitecoin Foundation, Singapur’da kayıtlı kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Bir yönetim organı olan Vakıf, Whitecoin’in operasyonlarından, teknoloji geliştirmesinden ve diğer ilgili konulardan sorumludur. Vakıf, proje süreci ve takipleri ile teknik yol planlaması için tüm giderleri yönetir.

Xwc coin yorum ve Whitecoin geleceği

Xwc coin yorum, kısmında öncelikle çok köklü bir geçmişe sahip olmasına rağmen bir kaç yıl sessizliğini korumuş ardından xwc token olarak çıktığı yola kendi ana ağına geçiş yaparak xwc coin olarak devam eden ve hali hazırda kendi cüzdanı, stake mekanizması ile çalışan madencilik sistemi olan bir coin hakkında konuşacağız. Whitecoin geri dönüşünü kutlamak üzereyken aslında bir şanssızlık ile %51 saldırısı yedi. Kendi ağına geçmesinin ardından sistemde bir çatlak oluştu ve bir korsan nisan 2021 yılında 60 milyon adet e yakın xwc coin çaldı. (Bakınız-Link). Ardından toplam arzını düşürerek çözüm üretmeye çalışan yönetim sorunları bir şekilde çözdüğünü açıkladı. Ancak bu olay ünlü xwc coin için olumsuz bir haber olarak yansıdı.

Whitecoin geleceği, hakkında öncelikle Nisan 2021 de Xwc coin saldırıya uğraması otomatik olarak Xwc coin geleceği için olumsuz etkiler yaratacak. Ancak arkasında bir merkeziyet olduğunu kabul eden Xwc kuruluşu, gelecekte hedeflediği Wallfacer Projesi, 4 yıl sürecek olan blok ödülü merdiven projesi ve geleceğe yönelik sürekli artan stake (faiz) getiri projeleri kripto para dünyasında ayakta kalacaklarını söylüyor. Ayrıca top 50 de başlayan serüvenleri için hedeflerinin top 20 ye çıkmak olduklarını resmi web site adreslerinde belirtmişler. Xwc coin geleceği için son aşama ise Siyah Alan Projesi’dir. Sistem 26.280.001 bloğuna girdikten sonra Whitecoin, resmi olarak Black Domain Projesi olacak. Black Domain Projesinin başlatılması, Whitecoin’in blok zinciri zincirinin geleceğine girişini de işaret ediyor. Bu aşamada, Whitecoin gerçekten blok zincirinin altyapısı haline gelecektir.

Xwc coin resmi bilgiler ve inceleme

Whitecoin kuruluşunun kripto para birimi olan Xwc coin resmi web sitesinde kendileri hakkında şu açıklamayı yapmış:

Whitecoin, yedi yıldan fazla bir geçmişe sahip topluluk temelli bir ademi merkeziyetçilik projesidir. Proje 2014’ün başlarında başlatıldı. Geliştirme ekibinin önde gelen üyeleri Hollanda, Almanya, Finlandiya ve Avustralya’dan.

Ayrıca Xwc coin yöneticileri resmi web adreslerinde Xwc belirteci için nasıl bir finans kaynağı sağladıkları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Whitecoin’in yükseltilmesinden sonra Vakıf, düzenli aylık bağışlar kullanarak topluluktaki 15 wallfacers tarafından yönetilecek. Bağış maliyetleri, projenin günlük gelişimi, işletilmesi ve ekolojik inşaatı için Vakıf tarafından yönetilmektedir. Vakıf bağışı serbest bırakır ve sonraki tüm harcamalar da mali raporlar şeklinde duyurulur. Tüm harcamalar ve gelirler buna yansır. Cemaat üyeleri, Vakfın gider ve gelirlerini ilgili kanallardan denetleyebilir ve gerektiğinde hesap denetimine başvurabilir.

Whitecoin(Xwc) coin özellikleri

%100 Yedek Fon
Ekosistemin istikrarını ve güvenliğini sağlamak için Whitecoin’in rezerv oranı %100’dür. Her WAMP (Whitecoin Anchored Multi-properties), orijinal zincirde taahhüt edilen gerçek bir orijinal zincir varlığına (BTC, ETH gibi) sahiptir ve bu, sıcak ve soğuk çoklu imza adresinde RPOS konsensüsü tarafından yönetilir. Bu, xwc coin belirtecini para birimi olarak kullanan Whitecoin’in tüm varlıklarının Vakıf olmadan eklenmemesini veya yok edilmemesini sağlar.

Zincirler Arası Bağlantı
Whitecoin, Çok Tünel Blok Zinciri İletişim Protokolü (MTBCP) aracılığıyla blok zincirleri arasındaki değerin birbirine bağlanmasını gerçekleştirmeye öncülük etti. İnternet işinin mevcut altyapılarının blockchain teknolojisine katılmasına yardımcı olur.

Yüksek Verim
Whitecoin’in teorik TPS (saniyedeki işlem sayısı) değeri 10.000’e ulaşır ve bu, birden fazla zincirde yüksek yük ticareti yapmaya yetecek kadardır.

Akıllı Sözleşme
Whitecoin kullanıcıları, Turing-complete akıllı sözleşmelerini kullanarak esnek bir şekilde genişletebilir ve karmaşık iş mantığını ve finansal sözleşmeleri özelleştirebilir.

Esnek ücret
Whitecoin zincir ücreti XWC olabilir ve ayrıca çeşitli WAMP ödemelerini destekleyerek kullanıcıların XWC veya WAMP’a sahip olduklarında doğrudan işlem yapmalarına olanak tanır.

Xwc coin hangi borsalarda – Nasıl Alınır

Hali hazırda bir çok borsada listelenmeyi başarmış olan Xwc belirteci en yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Bittrex borsasında listeleniyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile ZB borsasından da alım satımını yapabileceğiniz Xwc coin ayıca Lbank ve Xt borsasından da satın alınabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi. Satın almak için Xwc listeleyen borsalara kripto para transfer etmek gerekir.

Xwc coin resmi kaynak adresleri

Xwc coin resmi site
Xwc coin market verileri
Xwc coin beyaz sayfa adresi
Xwc coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply