Zxc coin nedir 0xcert inceleme ve geleceği

Zxc coin, ethereum üzerine kurulu blok zincirindeki dijital varlıkların varlığını, özgünlüğünü ve sahipliğini doğrulamak için açık kaynaklı, izinsiz bir protokoldür. Zxc coin açık kaynaklıdır ve uygulanan tüm standartlar, protokoller ve çerçeveler gözden geçirilmek üzere herkese açıktır.

Zxc coin çıkarmış olduğu 0xcert api ile Benzersiz varlıklarınızı, basit bir API arayüzü ile dakikalar içinde blok zincirinde benzersiz (karşılaştırılamaz) belirteçler biçiminde yayınlayabiliyorsunuz. Toplam arzının tamamı halka dağıtılmış, borsa ve piyasalarda işlem görüyor. 0xcert API, çok çeşitli kullanım durumları ve uygulamaları için kullanılabilen, yaygın olarak benimsenen ERC721 belirteç standardını kullanır.

0xcert ZXC coin incelemesi Resmi Bilgiler

Borsalarda Zxc olarak listelenen erc-20 tabanlı token olan 0xcert, açık kaynak altyapısının üzerine inşa edilmiş ilk tamamen merkezi olmayan web hizmetidir. Amaç, blok zincirin ve ademi merkeziyetçiliğin temel değerinden ödün vermeden tanıdık bir API hizmeti sunmak. ZXC coin kendi resmi sayfasında kendilerini şöyle açıklamışlar.

0xcert ekibi bir yetenek, beceri, hayal gücü ve yürütme topluluğudur. 0xcert ürünleri çoğunlukla kod bilgisi ile desteklenirken, diğer departmanlar da işin içindedir. 0xcert protokolüyle çalışan açık kaynak topluluğuna değer katma, değiştirilemezlik veya sertifika alanında çalışan bireyleri ve grupları birbirine bağlama ve ilgili topluluk odaklı teşvikler için kaynak ve destek sağlama eğiliminde olduklarını belirtmişler.

Zxc coin misyon olarak ,

  • blok zincirinde değiştirilemezliği ve faydalarını mümkün olan en geniş topluluk için erişilebilir ve kullanımı kolay hale getirmek.
  • İkinci misyon olarak ise Dünyanın yeni nesil teknolojisini sezgisel, basit ve güvenli bir şekilde herkese ulaştırmayı amaçlamak
  • 0xcert protokolü ile blok zincirinin uygulanabilirlik potansiyellerinin altyapısını sağlamak


Zxc Coin vizyon hedefi olarak resmi kaynaklarında şöyle belirtmiş;

Blockchain teknolojisinin benimsenmesiyle, birçok sektörün varlık yönetimine fayda sağlayabileceğine ve iyileştirebileceğine inanıyoruz. Güzel sanatlardan gayrimenkule, kimliklerden koleksiyonlara, NFT’lerin uygulama olanakları sonsuz ve ezici. Ancak bunların hepsinin sezgisel bir şekilde uygulanabileceğine ve bildiğimiz şekliyle günlük hayata kolayca uygulanabileceğine inanıyoruz.

Zxc coin Yorum ve 0xcert Hakkında Bilgi

Ethereum ağında çalışan bir altcoin. 2020 yılından bu yana fazla güncelleme gelmemiş. Hali hazırda iki kripto para borsasında işlem görüyor. Zxc en popüler hacmi bilaxy borsasında yakalamış. Kullandığı isim ve borsa da ki kısaltması farklı olan 0xcert işlevlerini ortak bir API arabiriminde saran, mevcut 0xcert açık kaynak altyapısının üzerine inşa edilmiş ilk tamamen merkezi olmayan web hizmetidir. Bir yaraya merhem olur mu tartışılır.

Aynı zamanda 0xcert API kendi resmi sayfasında altyapının tamamı denetlendi ve merkezi olmayan uygulamaları dakikalar içinde dağıtmanıza olanak tanıyor.

0xcert Resmi Kaynak Bilgileri

Zxc Coin resmi sayfa

Zxc coin market bilgileri

Zxc beyaz sayfa adresi

Comments (No)

Leave a Reply